Перейти на мобільну версію сайту

30.04.2020

«КАРОНАВІРУСНЕ»

Андрій ПавловськийЕх… От тобі й на! Що тут ще скажеш?! Жили собі як жили, а тут раз – і COVID-19! Не чекали, не запрошували, але він тут – вірус, що сколихнув увесь світ і продовжує тримати насторожі.

Так, звісно, хотілось би, щоб все було інакше. Бо ні коронавірусу, ні карантину, ні всіх тих обмежень, що прийшли разом із ним, ніхто з нас не бажав. Але маємо, що маємо. І сьогодні мусимо жити саме так.

І живемо. Живемо в ритмі «COVID-19» уже котрий тиждень. Призвичаїлись і рухаємось далі. Проте, якщо згадати дні, коли все почалося, то від шокуючих спогадів не відмахнутися. Як не прикро, але практика показала, що людей, які думають, аналізують, шукають вірний підхід/вихід, використовуючи логіку, факти, знання, надзвичайно мало. Більшість, здається, залишилась у Середньовіччі. Та й ЗМІ добряче докинули дров, і заробітчани ще ті – їм жити в Україні взагалі-то кепсько, але всі раптом «запалали» любов’ю до Неньки-Батьківщини… І сякого-такого було чимало.

Наразі ж радує те, що все більш-менш у наших головах «втряслось» і коронавірус не такий вже страшний як був. Принаймні з-за кожного рогу вже не чути фрази «Ми всі помремо!». Окрім того, люди таки вдосталь «наїлися» і корони, і вірусу. Більшість твердо вирішила, що їм потрібен позитив. І мають рацію, бо таки втомились від тієї круговерті, що відбувається. Кожен знайшов своє джерело порятунку і щодня черпає із нього життєдайну силу.

Що не кажіть, а карантин змінив людей. Він стишив буденний галоп, наче поставив звичайні будні на паузу, давши можливість кожному оглянутись, роздивитись, оцінити ситуацію, життя загалом, переглянути цінності, змінити акценти і, набравшись сил, незабаром рушити НОВИМ шляхом. Кращим, Правильнішим. Тим, якого гідна справжня ЛЮДИНА! Принаймні, хочеться у це вірити. А прийде час – побачимо!

Кожен вихід із власної домівки (і лише за нагальної потреби!) зараз нагадує міні-подорож, яку цінуєш так, як не цінував ніколи. Звертаєш увагу на речі, на які свого часу не звертав. І ті лічені хвилини здаються казкою. Тому насолоджуєшся кожним кроком, поглядом, рухом... Ловиш найменші моменти пробудження весни. Знімкуєш усе, що радує око. З часом і не помічаєш, як у телефоні з’являється «товстенький» альбом ВЕСНА-2020. Кожен подих здається безцінним. Крокуєш поволі, бо розтягуєш у часі кожну мандрівку, ловиш вітамін D, наставивши обличчя легким подихам вітру і віриш, що скоро все буде добре. Ще трохи. Ось-ось, і життя повернеться у звичайний ритм. І дай Боже!


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.