Перейти на мобільну версію сайту

13.10.2017

ІДЕАЛЬНИЙ ЧАС ДЛЯ СТАРТУ

Наташа-1Після спекотного літа так важко зібратися з думками й налаштуватися на туманні ранки, похмурі, завітрені й трохи завірені дні та морозні ночі. Ще хочеться тепла і на день довшого бабиного літа. Замість цього маємо зимову осінь, що волочить за собою важкезним багажем тягучу, наче переварене желе депресію.

Осінь – немов старт перед фінішем: і знаєш, що скоро прийде кінець, і вже час відпустити з життя все, що тримає, але не можеш розтиснути пальці, бо не розумієш, як будеш жити без того звичного, пекучого й гарячого, спекотного й неймовірно шаленого, аж до задухи літа. 

Будеш! Просто трохи по-іншому, в іншому ритмі, з іншими людьми і планами, але будеш. Від розлуки ніхто ще не вмер, як і від осені, бо вона по-своєму прекрасна.

Одного похмурого й абсолютно безрадісного дня вона увірветься в твоє життя яскраво-червоною чи жовто-гарячою повітряною кулею, якраз такою, як цього тижня літали над Кам’янцем. Безцеремонно зайде, наче найліпша подружка з величезною чашкою пахучого чаю чи міцної кави, підсуне улюблену книгу й розгорне її на потрібній сторінці, з якої потечуть на волю щемливі рядки недочитаного оповідання.

Осінь обов’язково принесе з собою ковдру, в якій теплом затріпотять майже втрачені надії. Щільно зачинить за собою двері, залишивши за ними людей, що мало не згубили твою віру в життя і власне «Я». Осінь вміє обрізати тонкі й невидимі ниточки самообману, що висять у повітрі, закраплені вранішньою росою.

Вона знає, чого тобі найбільше хочеться в житті – спокою і комфорту, а ще – гармонії, в першу чергу, із самим собою. Осінь – прекрасна пора легковажно забути про втрачене, перепочити й набудувати безмежну кількість планів, що проростуть першими несміливими паростками, як тільки на горизонті замайорить Весна.

Кажуть, треба ставити перед собою великі цілі, щоб точно не промахнутися й не розчаруватися. Та перед цим варто розтиснути пальці й відпустити все, що за терміном давності мало би залишитися в іншому житті. І осінь – ідеальний час, щоб це зробити, бо кожен фініш, це по суті старт...


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.