Перейти на мобільну версію сайту

14.08.2020

ГРОМАДА ОБИРАЄ СВОГО МЕРА

Місцеві вибори на порозі. Цього року, 25 жовтня, ми будемо обирати голів місцевого самоврядування та депутатів відповідних рад – представників наших інтересів на місцях. І тут важливо пам’ятати: саме від нашого вибору буде залежати те, який розвиток матиме місто чи село, в якому живемо. Обираючи кандидата на посаду очільника міста, селища чи села, або депутата відповідної ради, кожен з нас несе відповідальність за найближче майбутнє.

Сьогодні усі говорять про важливість місцевого самоврядування. І це зрозуміло, адже сильна влада на місцях формує активну й перспективну громаду. Перш ніж зробити вибір 25 жовтня, запитайте себе, чи будуть зміни, якщо ви проголосуєте за певного кандидата, а якщо будуть, то які?

Яким має бути лідер вашого населеного пункту? Безумовно, господарник, людина далекоглядна та відповідальна, яка вміє шукати шляхи розвитку, домовлятися про співпрацю й активно залучати громадян до життя міста.

«Громада обирає свого мера» – праймеріз під такою назвою запускає від сьогодні газета «КЛЮЧ». Він триватиме  впродовж виборчого процесу. Саме за цей час ми з вами можемо не тільки визначитися зі списком кандидатів на посаду міського голови Кам’янця-Подільського, сільських та селищних голів Кам’янець-Подільського району, а й спільно допоможемо написати їм програму дій на найближчих п’ять років. Програму, яку ми хочемо, щоб вони втілили в життя. Пріоритетні напрямки у роботі. А їх, погодьтеся, вистачає. Це і благоустрій, і економічний розвиток, і якість освіти та медицини, соціальний захист населення, спорт, дозвілля, культура й екологічне просвітництво та ще безліч невирішених завдань.

Тож чекаємо від вас пропозицій, хто, на вашу думку, гідний бути міським головою. За кандидата, якого будь-хто може запропонувати, можна буде проголосувати на нашому офіційному сайті klyuch.com.ua.

Для чого праймеріз, можливо запитають наші читачі. Щоб знати, хто хоче бути лідером міста, щоб зрозуміти, кого обрати, щоб мати можливість майбутньому кандидату запропонувати програму дій, пріоритетні напрямки, які ми з вами для нього пропишемо. І саме ми з вами зможемо через рік чи два запитати у свого кандидата, а що ти зробив із того списку, який ми тобі запропонували. І нехай міський голова звітує чесно і прозоро. Тому що на місцях має бути сильна й гідна влада, з потужною командою, якій ми допоможемо зробити місто чи село, в якому живемо, успішним.

І нехай переможе достойний!

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.