Перейти на мобільну версію сайту

18.05.2018

ФОРТЕЦЯ ПОЛИНЕ СВІТОМ

шухановаНезважаючи на те, що послуги пошти постійно й стрімко зростають, чим викручують руки не лише видавцям періодики, але й людям, які ще люблять читати газети та журнали, поціновувачі друкованого слова ще залишилися, і тому роблять передплату періодики.

Тож традиційно кожного передплатного періоду у відділеннях «Укрпошти» проходять яскраві свята – Дні передплатника. Цього року він пройшов у нашому відділенні 16 травня. 

Цього ж дня представник «Укрпошти» презентував міському голові Михайлу Сімашкевичу введену в обіг марку.

Поштова марка з нашою Старою фортецею визнана однією з кращих у серії «Краса і велич України. Хмельницька область». Випуск поштових марок присвячений архітектурним та природним пам’яткам Хмельниччини. На одній з них зображена і Кам’янець-Подільська фортеця – єдина в Україні, що збереглася майже в первозданному вигляді й вважається зразком найкращих фортифікацій Східної Європи.

Марка із зображенням кам’янецької фортеці – це творіння рук художника Олександра Калмикова, який працює в галузі графічного дизайну та живопису. Вона посіла третє місце в конкурсі на кращу поштову мініатюру України. Упродовж двох місяців проводилося анкетування серед поціновувачів українських знаків поштової оплати, щоб визначити три найкращі з погляду широкого загалу випуски та відзначити художників – їхніх авторів. Було опрацьовано 604 анкети, що надійшли на адресу конкурсу. 

Отже, тепер зображення нашої Старої фортеці розлетиться світом на поштових конвертах, і до нас полинуть туристи та зросте імідж нашого міста.

Над цим працює і наша газета «КЛЮЧ», яка приносить у домівки кам’янчан новини й різну цікаву та корисну інформацію.

Отож, аби постійно бути в курсі життя міста та району, передплачуйте газету «КЛЮЧ» на друге півріччя, як це роблять тисячі мешканців нашої Кам’янеччини. Долучайтеся до нашого великого й дружнього ключового фан-клубу. А ми, колектив газети «КЛЮЧ», у свою чергу, гарантуємо вам тримати руку на пульсі подій і приносити у ваші домівки оперативну, а головне – цікаву інформацію.

Будьте із «КЛЮЧЕМ», адже добрим людям – добру пресу!


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.