Перейти на мобільну версію сайту

22.05.2020

ДЯКУЮ ВАМ!

Ми зараз живемо в той час, коли найменше за все хочеться чути будь-який негатив. А ще, ми навчилися чути один одного, не ігнорувати важливих в житті моментів. Я так думаю принаймні. Але найбільшим здобутком, який маємо під час пандемії – це усвідомлення роботи нашої медичної галузі.

Для мене особисто вони всі є героями на сьогоднішній день. Можна багато робити власних суджень щодо того, на якому етапі знаходиться розвиток медицини в наш час. Як відбувається реформування і які з того всього можна очікувати наслідки. Але… Зараз кожний представник від санітарки до головного лікаря має щодня чути слово «дякую!». Я вдячна долі за тих медиків, з якими впродовж не одного десятку років, в мене була нагода познайомитися, стати гарними друзями. Не можу сказати про жодну людину з них, до якої не відчувала б почуття поваги, а нині тим більше. Вони для мене взірець мужності і самовідданості. Жодний з них не сказав, що залишить професію, що шкодує. Навпаки – вони щодня доводять нам всім, як не можна здаватися і як потрібно себе берегти. І, на відміну від багатьох з нас, саме вони під час непростого випробування знають ціну життя. Це не ми, а вони, кожного дня йдуть на великий ризик. Так, всі вони в свій час давали клятву Гіппократа та не завжди і не всі вміли її дотримуватися. Та сьогодні складається таке враження, що всі вони, як ніколи, - єдині! Часто читаю їхні дописи в соціальних мережах, де вони завжди закликають до спокою, впевненості в майбутньому дні, в своїх силах і можливостях. Кожний з них виступає в ролі психолога, намагаючись не допускати паніки. Але й ми маємо розуміти, на скільки такі слова необхідні їм. Вони не скажуть, промовчать, посміхнуться зі словами «в нас все добре», але, чого вартує їм це і що, за цим стоїть, знають, певно лише їхні родини. Терпляче чекають, мовчки розуміють, усвідомлюючи, що кожний день ті наражаються на велику небезпеку. І, як ніколи, єдність і розуміння, стали найважливішими словами. Люди почали усвідомлювати їхній зміст і цінувати ці якості.

Можливо, я пафосна. Але вклонилася би кожному медичному працівнику, який цілодобово, падаючи з ніг, виконує свою місію. Дійсно, маю багато друзів, які обрали для себе медичні професії. Серед них лікарі різних напрямків, медсестри, працівники пунктів переливання крові. Але саме головне, чому в них вартує повчитися – вони ніколи не втрачають почуття гумору. Тим самим завжди налаштовують на гарний настрій і оптимізм. Тому, хочеться, щоб вони дійсно всі мали 36,6 і були здорові!

Дякую вам!

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.