Перейти на мобільну версію сайту

25.10.2019

ДО РОЗВИТКУ ПОТРІБНО ПРАГНУТИ ЗАВЖДИ!

Фурман-1Останнім часом все більше люблю дивитися на сучасну молодь. Можливо, це пов’язано з тим, що син підліткового віку і до них приглядаєшся з більшою увагою. Намагаєшся розділити їхні інтереси, абощо. Але впевнено можу сказати, наша сучасна молодь заслуговує поваги!

З великою зацікавленістю слідкую за ритмом сьогоднішнього життя. Дивилюся на динамічність, розвиток. Останнє, напевно, найбільше заслуговує на увагу. Адже сучасний світ вчить нас бігти вперед і не озиратися назад. Якщо раніше ці слова в мене б викликали дискусію серед друзів, навіть можливо взагалі несприйняття такого виразу, то зараз для мене воно має зовсім інший світ. Так, шалений ритм, в якому ми живемо, змушує нас завжди бути до всього готовими. Бути всебічно обізнаними та розвинутими. Якщо цього не робити, ми ніколи не знайдемо спільної мови з нашими дітьми. Для мене це, наприклад, дуже важливо. Тому що я вважаю, що саме діти знають як має бути правильно. Дуже багато років тому одна жінка мені сказала: «Якщо навчишся слухатися порад дітей, чути їх, не ігнорувати їхню думку, ти не тільки будеш мати в їхній особі друга, ти отримаєш навіть у чомусь вчителя або путівника в житті». Сьогодні велику роль відіграє медійний простір, соціальні мережі та доступ до інтернету. Але наша молодь не просто цим користується, вона вчиться пізнавати постійно щось нове. Визначати свої пріоритети, встановлювати грані, через які не можна переступати, цінувати життя, вчитися поважати один одного. 

Недоооцінювати сучасну молодь не потрібно. Взагалі по життю не люблю вікових бар’єрів. Поважати старших потрібно, але при цьому не акцентувати на віці. Тому що інакше діалог може не відбутися. Знаю це з власного досвіду, бо більшість моїх друзів або на десяток років старші від мене, або навпаки молодші. Тому скажу одне: і ті, й інші багато чого нового зробили для мого розвитку. Старші навчили стриманості, що для мене, постійної бунтарки, апріорі неможливо було. А молодші навчили любити світ, який не з кожним днем, а з кожною годиною модернізується у всьому. І, напевне, саме через це найкращим другом для мене є мій син. З дитинства звикла його у всьому слухати, хоча намагалася ніколи цього не показувати. Щодо життєвих цінностей і поняття сили правди, то окрім нього хіба говорив мені мій дідусь. І я впевнена в тому, що більшість сучасної молоді саме така як він. Так, можливо в чомусь їх потрібно підштовхувати, але завжди при цьому прислухатися до того, що вони говорять. І неважливо де, вдома, в школі чи в навчальному закладі вони це роблять. Вважаю, що в більшості випадків саме завдяки тому, що ми слухаємо наших дітей, занурюємося в їхній світ, переймаємося ними, ми також всебічно розвиваємося.

А до розвитку потрібно прагнути завжди.


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.