Перейти на мобільну версію сайту

22.02.2019

ЧУЖИМИ РУКАМИ

шухановаУкраїнський народ дуже політизована нація. Про це свідчать різні дебати в маршрутках, на ринках, кухнях, супермаркетах, під час святкових подій, фуршетів. Усі знають, як керувати державою, як наповнити бюджет, як повернути Крим, як закінчити війну і знають чому ми так погано живемо.

Знають це не лише чиновники при владі, але й простий люд, та ніхто не хоче докласти жодних зусиль, аби хоч щось зрушити з мертвої точки. Простий люд не піде поскаржитися на медика, бо ще доведеться з дітьми звертатися, на педагога, бо внуки можуть потрапити до його рук, на поліцейського, бо за рогом чатуватиме, на чиновника, бо потрібну довідку вчасно не видасть. Усі ці моменти дуже жваво обговорюються в кулуарах і заодно звинувачується увесь світ у тому, що ніхто нічого не робить. А от щоб самому піти і хоча би просто щось для себе самого зробити, то ж ні. Дуже лячно. Колись одна продавчиня жалілася, що її всі утискають, не дають навіть дихнути. Їй запропонували написати листа в редакцію, де пообіцяли допомогу і сприяння. Але вона з обуренням вигукнула: «У мене ж діти!». А от у людини, яка за неї планувала заступитися, нібито й дітей немає. От і виходить: людина сама за себе боїться поборотися, нехай це зробить дядя. То ж дядькового не шкода, лише своє болить.

Що стосується людей, які ближчі до влади, то вони теж знають, як все зробити, але про свої знання вони голосять напередодні виборів і роблять це дуже вміло, не шкодуючи ані сил, ані грошей, викидаючи мільйонні статки на всю передвиборчу метушню, рекламу та агітаторів. Та з ними все зрозуміло, вони рвуться до корита. Агітаторів можна зрозуміти, бо ж вони, здебільшого, на цьому заробляють гроші для прожиття. І здебільшого їм доводиться кривити душею для такого заробітку. Бо ж гроші не пахнуть кольором партії. Реклама теж потужна, дуже яскрава та дорогуща, яка потім йде у смітник, а ще нею безжально обклеюють і засмічують усе місто. У той час, коли обіцяють чисту екологію, якісні підручники.

Усі разом чекаємо кращого життя, хороших зарплат і пенсії, адекватної плати за газ та електроенергію, хочемо щоб наші діти могли здобути хорошу освіту. Та при цьому чекаємо, що хтось за нами зобов’язаний прибирати, що за погано виконану роботу нам буде хтось добре платити, що за хабарі навчені педагоги і медики гарно вчитимуть дітей і лікуватимуть хворих, що люди, які виїхали за кордон працювати, залишивши вдома своїх стареньких батьків, можуть сподіватися на виплату їм достойної пенсії та пенсію для себе. Так і будемо сподіватися на когось, щоб прикрити свою безвідповідальність і байдужість.


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.