Перейти на мобільну версію сайту

01.12.2017

ЧОРНА ПЯТНИЦЯ ЧИ ЧОРНІ ДНІ?!

шухановаМи такі просунуті, семимильними кроками йдемо до Європи, але коли станемо європейцями, це ще невідомо. Бо ж нація ми така: поки не надуримо, не виживемо.

Ми віримо в обіцянки Уряду про підвищення пенсій, зарплат, стандартів життя, а натомість маємо суцільний «геморой». Підвищили пенсії нам на 140 гривень, а самі отримують сотні тисяч, підняли нам зарплату до 3200 гривень, а вже і за неї купити нічого не можемо, бо стандарти життя підтягнули до європейських. Ліки піднялися в ціні на..., ціни на харчі відпустили у вільне плавання, мале підприємництво поставили на коліна, бо ж тепер податки такі, що спробуй найняти на роботу людей. Тобі відразу жаба цицьки дасть. Піклуються про наше здоров’я, бо ж ми жеремо багато. Потрібно ставати вегетаріанцями, або взагалі зашити того прожерливого рота. Якщо раніше пенсіонер раз на місяць дозволяв собі купити шматочок м’яса, кілька десятків яєць, якісь фрукти чи овочі, молоко та сир, то тепер може розраховувати на жаб’яче молоко. М’ясо коштує захмарну ціну, ціни на яйця й молоко поповзли догори, так, нібито курей годують доларами, і вони несуть золоті яйця, а свиней – найдорожчою стравою – трюфелями з екзотичним соусом.

Та попри все, люди старалися заощадити якісь грошики, щоб відчути себе європейцями і піти на так звану «чорну п’ятницю», аби придбати бодай щось, але подешевше. Цією проклятущою чорною п’ятницею не один тиждень забивали баки з екранів телевізорів. І що? Прийшла чорна п’ятниця й насправді стала чорною і брехливою обіцянкою. У нашому місті й не лише вона розгорталася за таким сценарієм: потрібно було купити одну річ, а тоді на наступну була знижка у п’ятдесят відсотків. Але ж де взяти грошей на ту першу річ, а ще потім і на іншу за півціни? У наших крамницях навіть бійок за товари не було, як то робиться вже багато років за кордоном, коли перед Новим роком проводять розпродаж залежаних товарі, які можна придбати за копійки. І такою можливістю зазвичай користуються відповідні верстви населення, які завдяки таким чорним п’ятницям і можуть собі дозволити підняти свій стандарт життя.

Українці ж свій стандарт піднімають винятково в останні дні розпродажу в мережах магазинів секонд-хендів, перед завезенням нового товару. Тоді і в нас бувають чорні понеділки чи вівторки – це ті дні, на які припадають розпродажі європейського непотребу.


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.