Перейти на мобільну версію сайту

24.11.2017

БАБЛО ЗАЛАГОДИТЬ УСЕ

шухановаСпостерігаючи за різними подіями і людьми, не перестаю дивуватися і не можу знайти відповідь на просте питання: «Коли ж наїдяться?».

Нині очі й душі людей засліпили гроші. За них вони готові й маму рідну продати, і переступити через власне дитя. У судах достатньо справ, коли син чи донька судяться з мамою чи батьком, брат із сестрою. Батьки, замість ласки і любові, які могли би дати, виїжджають у далекі країни і звідтіля відкупаються від своїх рідненьких грошима, смартфонами, джинсами. Показуючи на власному прикладі, що за гроші можна купити навіть любов, грошима можна відкупитися від поліцейського, вчителя... За гроші можна вчитися й отримати диплом лікаря, а потім за ті ж гроші влаштуватися на роботу і калічити людей, які, в свою чергу, скаржитимуться, що покоління погане, ліниве, бездарне. Ми скаржимося, що в нас не такий президент, не такий депутат. А ви забули, що за кіло гречки і пляшку олії ви продали майбутнє своє та своїх дітей? Це ми з вами такими вчинками женемо молодь з країни в пошуках кращого життя, а самі чекаємо манни небесної і сподіваємося, що завтра нам підвищать зарплату, пенсії. Їх то підвищать однією рукою, а другою заберуть, бо ціни відпустили, а значить вони стають щоразу більшими. А де ж державі чи казні взяти грошей на все, щоб виконувати конституційні обов’язки перед існуючою частиною живих українців?

Ми сьогодні не можемо отримати безкоштовної освіти, бо ж хто, як не ми з вами, мусимо утримувати вчителів і вихователів, бо ж хто вчитиме наших дітей за ті копійки, які платить держава. То як вони не можуть дати знання за шкільними партами, то це вони можуть зробити в закапелку, на домашній кухні чи ще десь. Зрозуміло, тут знання будуть кращими, бо ж оплата готівкою.

Хто з нас ризикне відверто запитати в керівництва школи чи вчителя, чому така різниця в знаннях. Але ж навіщо? Легше відкупитися і все буде ОКЕЙ. І дійсно, для себе буде легше, бо ж потім і тебе, і твоє дитя зацькують, або відправлять до неблагонадійних. Така ж ситуація і у вищих навчальних закладах. Але ж і їх можна зрозуміти, бо ж з чим їхати вище відкуповуватися і як інакше залагодиш справи? Бабло вирішує все і ним можна відкупитися від усього.


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.