Перейти на мобільну версію сайту

01.09.2020

1 ВЕРЕСНЯ ІЗ COVID-19

За кілька днів діти підуть до школи. Безперечно, враховуючи ситуацію із COVID-19, цього моменту чекали всі – і учні, і вчителі, і батьки. Засиділись, як-то кажуть! Хоч і не за власної волі, але вдома вже шість (!) місяців. Тож хто б що не казав, але час рухатись далі.

Як зазначає народний депутат Андрій Стріхарський, 1 вересня навчальний процес у школах розпочнеться у звичному режимі, але із дотриманням протиепідемічних заходів. А це означає, що всім доведеться внести у свої шкільні будні певні правила, адже від цього залежатиме життя кожного. Береженого Бог береже! Пам’ятаєте?

Наразі ситуацію із пандемією, коли вже пройшло чимало часу, і люди багато що для себе зрозуміли та (і це найголовніше) побачили, можна назвати по-різному. Кожен склав власну думку. Хибну чи ні – важко сказати. Усе прояснить час. Зараз же маємо те, що маємо, і мусимо з цим жити далі. А крапки над «ї» будуть розставлені потім.

Із особливим трепетом у серці 1 вересня чекають першокласники. Розповісти на скільки сповнені їхні серця приємного трепету, скільки очікувань та готовності до відкриття нового за шкільною партою, певно, не зможе ніхто. Це неймовірна сила, потужний рушій, що рухає ними вперед! Тож у добру путь їм та усім пасажирам «ШКОЛИ». До знань – крізь терня! Бо знання – це світло! І нехай із дотриманням соціальної дистанції, маскового режиму, температурного
скринінгу, дезинфекції приміщень тощо. Але рухатись уперед.

Більша кількість входів у навчальних закладах? У класах – відстань між партами? На підлогах у коридорах – спеціальна розмітка? Заборона масових заходів? Уроки на відкритому повітрі? Що ж... Нехай так. Головне – що це вже крок у майбутнє. Згадайте лишень, що було півроку тому!..
Усе минає, і це мине. Тож будьте здорові! Із 1 вересня вас!

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.