Перейти на мобільну версію сайту


12.06.2015

«ЗОРІ НАД СМОТРИЧЕМ-2015»

7 червня на стадіоні К-ПНУ пройшла виставка собак усіх порід Міжнародного рангу (САСІВ). Її організаторами виступили Хмельницький клуб службового собаківництва ТСОУ (Тетяна Щепінська) під егідою Всесвітнього кінологічного службово-мисливського альянсу.

Участь у виставці взяли не лише собаки з Кам’янця-Подільського, а й зі Львова, Вінниці, Києва, Хмельницького та ін.Виставка собак
Глядачі могли побачити найрізноманітніших представників порід чотирилапих - від малесеньких той-тер'єра та китайської хохлатої до велетнів, німецьких догів. Серед більшості собак були німецькі вівчарки, що вкотре підтвердило популярність та універсальність цієї породи.

Одночасно з екстер’єрним рингом на полі стадіону проводилися показові виступи з послуху, захисту і за програмою універсальний курс дресирування, участь у яких взяли команди з Києва та Хмельницького.
Кам'янець-Подільська команда презентувала німецьких вівчарок Найда та Оска Венділайн (власник Олег Качинський), Айра та Дакота з Княжего Міста (власник Олександр Польовий).

Оцінювання собак у рингу проводила експерт міжнародної категорії Валентина Василенко з Києва.
Кращим бебі (BIS-B) визнали добермана Марс (власлник Солопан Є., м.Кам’янець-Подільський); кращий цуцик (BIS-P) - російський той-тер'єр Фрідріх Король Мішей (Алєксєєва Г., м.Хмельницький); кращий юніор (BIS-J) - сибірський хаскі Emissu Silver Shov Dog (власник пані Свіршкова зі Львова).

Кращою собакою виставки (BIS) обрано китайську хохлату Дюймовочка Супер Алегро (власниця Кіретова Л., м.Хмельницький).

Чимало титулів отримали кам’янецькі учасники виставки «Зорі над Смотричем-2015». У класі юніорів німецька вівчарка Оска Венділайн (племзавод «Terra Heroic», власник Олег Качинський) отримала відзнаки відмінно, Виставка собаккандидат в юні чемпіони України та резервний кандидат в юні чемпіони України.

Малий шпіц Бентлі фавола бі Оро (власник Ткачук) також отримав відмінно, кандидат в юні чемпіони України, резервний кандидат в юні чемпіони України та кращий представник породи.
Бівер Прайд Коронаті Хан-Халт (власник Олена Дружбіцька) заслужив відмітку відмінно та кандидат в юні чемпіони України.

У «Проміжному класі» (intermedia) німецька вівчарка Дакота з Княжего Міста (племзавод «Donato Creti UA»,
власник Олександр Польовий) отримала оцінки відмінно, кандидат в чемпіони України та кращий представник групи. У «Відкритому класі» (open) родезійський ріджбек Рамзес Ред Фараон (власник Босюк) здобув відмінно, кращий представник групи, кандидат в чемпіони України та резервний кандидат в юні чемпіони України.

Малий шпіц Річард (власниця Врублевська) отримав нагороди відмінно, кандидат в чемпіони України та резервний кандидат в юні чемпіони України. Такі ж відзнаки отримав і ши-тцу Щасливий Аристотель (власниця Дзюбінська).

Теги: виставка собак «Зорі над Смотричем-2015»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.