Перейти на мобільну версію сайту


01.07.2016

ЖІНКА-СВЯТО - НІНА БЕРЕЗНІЦЬКА

22Є люди на світі, які при зустрічі викликають бажання щиро посміхнутися. Такою людиною є Ніна Березніцька. Приємна, гарна, доброзичлива, жвава жінка, яка вважає справою честі, або, можливо, в неї генами закладена потреба допомагати людям. А ще вона надійна та любляча донька, мама, дружина й бабуся, справжній керівник, друг і господиня. Незважаючи на свою суцільну зайнятість на роботі, вона знаходить час на родину, на друзів, на сусідів, а віднедавна, навіть, на закордонні подорожі.

Ця добра, чуйна, любляча жінка 5 липня відзначає свій День народження.

Народилася Ніні Сергіївна 1961 року в родині робітників у селі Маків. Усе життя дівчинка мріяла бути вчителькою фізики і математики, але матуся її спрямувала в іншу сферу діяльності – навчатися на бухгалтера в планово-економічному технікумі. 

Ніна була чемною ученицею, навчалася на відмінно, тому її залишили там працювати бухгалтером. З часом вона стала головбухом, але згодом так склалося, що перейшла працювати на «Український кристал» і «Завод продтоварів», так і дослужилася до директора заводу «Харчовик». Та коли підприємство ліквідували, Ніна Сергіївна відразу перейшла працювати директором Фонду соціального страхування, а віднедавна вона - директор санаторію ТОВ «Лісова пісня».

Заміж вийшла рано, не було ще й 17-ти. Від шаленого кохання народився єдиний син Роман. Чоловік Микола тоді був водієм в АТП. Зустрілася пара в домі у Миколи: Ніна дружила із сестрою Миколи Березніцького, парубок побачив її і відразу закохався. Щоб не втратити свою любов, через який час зробив їй пропозицію. Нині родина Березніцьких пишається своїм сином, він змінив матусю на посаді директора Фонду. Бабуся й дідусь тішаться своїми двома онуками Нікітою і Аміною.  

ВІДПОЧИВАТИ ТЕЖ ПОТРІБНОберезн

Усе своє життя Ніна Сергіївна важко працювала - робота, діти, дім. Навіть, у відпустку не було часу піти. А вже коли виповнилося 50, почала подорожувати, напевне, надолужувати втрачене. Ніна Сергіївна побувала в багатьох країнах і багато чого побачила.

Любить наша іменинниця збирати гриби, з чоловіком рибалити, поратися на присадибній ділянці. Її будинок потопає в квітах. Вона шкодує зрізати їх, аби прикрасити домівку, краще на ринку купити, ніж власна рука підніметься пустити квітку під ніж.

У вільний час Ніна Сергіївна із захопленням читає все, окрім фантастики. Її вона не любить, напевне, через те, що реалістка. Любить українську кухню, особливо готувати страви із м’яса, а також співати українські пісні. Друзі люблять у її виконанні старовинну пісню «На камені ноги мию». По життю вона діє за принципом: «На Бога надійся, а сам не зівай».

родинаОЧИМА ДРУЗІВ

Ніла Коляда: «Кажуть, що в житті випадкових зустрічей не буває. Так і зі мною. Випадкова зустріч із Ніною Сергіївною подарувала мені та моїй сім’ї, вже на сьогодні близьку людину з великої літери. Чуйна, добра, впевнена Ніна ніколи не пройде повз того, хто потребує допомоги. Ця жінка від Бога, через яку він втілює бажання інших людей. Словами важко висловити всі побажання, які хочеться для неї сказати».

Інна Блажкова: «Так сталося, що ми опинилися в одному купе в потязі до Києва. Тоді я з донькою їхали вступати до вишу, і в нас по дорозі піднялася температура. Ледве добралися до столиці. Наш стан побачила незнайома нам жінка, сусідка по купе, і зрозуміла, що ми не можемо навіть думати. Вона викликала таксі, оплатила його та відправила до нашого пункту призначення. Донька вступила, я повернулася додому й майже 7 років витратила на пошуки доброї і чуйної людини, яка тоді могла пройти повз і не звернути на нашу проблему уваги, бо ж сама приїхала до столиці вирішувати свої проблеми. Як раптом у самому центрі міста вона йде мені назустріч... березн1

З того часу наша дружба триває донині. Вона мені нагадує рядки Марії Матіос: «Вогню молодого опік – болю жало шалене. А потім... смиренний попіл... оце і усе про неї...». Усі роки Ніна була жінкою, яка могла вирішувати все. Каже, що то було в минулому, але ми, друзі, знаємо, що лукавить. Бо й сьогодні «Коня на скаку остановит, в горящую избу войдет».   

Кажуть, що життя після 50-ти тільки починається. Може, для когось і так, але тільки не для неї. Її життя завжди текло невпинно, кольорово, стрімко, було схоже на безперервний випробувальний танець: іноді – вальс, частіше - гуцулка, зрідка – танго, але ніколи не було монотонним. Бо така парадоксальна вдача нашої іменинниці, яка щодня випробовує своє серце на розрив: чи то наказує когось, чи сповідається в любові».

Юрій Бендера, колишній колега, головний бухгалтер Фонду: «Сильна жінка, мудра людина, керівник із великим досвідом роботи, справжній надійний друг із яким кожна людина мріє працювати, відпочивати та бути їй другом».

Валентина Потанська: «Коли Ніна Сергіївна була керівником Фонду, вона до мене поставилася настільки дбайливо, що я була вражена. Відтоді ми й подружилися. Вона прекрасна і надійна людина, комунікабельна, з активною життєвою позицією, жінка-свято».

Алла Ткачук: «Нічого в житті не буває просто. Все, що ми маємо, з Божої ласки і милості. Так у моєму житті багато років тому відбулася зустріч, що стала початком великої дружби. Ніна Сергіївна - жінка, мама, подруга, порадниця, керівник і наставник. Як багато якостей об’єднує ця людина в собі. У час невимовного суму і болю вона поруч - підтримає, огорне теплом і увагою, дасть пораду та допоможе піднятися з колін. В дні радості й успіхів вона як рідна мама щиро порадіє. 

У День Вашого ювілею щиро зичу Вам, Ніно Сергіївно, здоров’я, миру, тепла і любові, Божого благословіння у кожному прийдешньому дні. Дякую, що Ви в мене є».

Теги: санаторій "Лісова пісня", свято, жінка

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.