Перейти на мобільну версію сайту


23.03.2012

Желізник пересів на «марсохід»

Правда, ненадовго, і не на зовсім «марсохід».
5.jpgВесняно-польові роботи, які розпочались нещодавно у районі, виманили в поле місцевих чиновників. Перевіркою техніки голова райдержадміністрації Михайло Желізник вирішив зайнятись власноруч. У замурзаний тракторець сів без зайвих вагань. Що йому посада, коли можна покататись у такому незвичному красені-4.jpgтракторі!
Тракторні раллі влаштували на землях, орендованих сільгоспвиробниками «Агро-Еко» та «Зоря». Саме тут працюють ці два оригінальні агрегати тракторного типу, назва яких «Роса». До речі, вони й справді всюдихідні - не бояться ні болота, на снігу, ні дощу.    
Поїздкою і результатом Михайло Дмитрович залишився задоволений. Як і задоволений початком весняно-польових робіт. До речі, не зважаючи на посаду, очільник району не цурається від весняних польових робіт і на власному обійсті. Сьогодні засіяв вдома розсаду, яку, коли прийде час, висадить у грунт. Осінню матиме власні помідори, перець та зелень.

«УПАЛ, ОЧНУЛСЯ – ГИПС…»
А поки очільник району хазяйнує у полі, його заступник, куратор гуманітарної сфери району Павло Довгопол від3.jpgлежується вдома на лікарняному. Та не подумайте, що Павло Григорович якийсь «сачкіст», тікає від роботи. Спіткала заступника голови РДА халепа: грав у футбол і так у азарті розірвав зв’язки на нозі, що довелось оперувати та гіпсувати. Тепер от має час полежати вдома, відпочити від справ державної ваги.
Ще одним «загіпсованим», але вже у місті, став Олександр Чорний, спеціаліст департаменту житлової політики, доріг та інфраструктури. Йшов, каже, на роботу, як раптом назустріч вибіг собака. Від такої несподіванки чоловік не втримався на ногах, послизнувся і гепнувся на руку. Тепер про зустріч із псом пану Олександру місяць нагадуватиме гіпс.

Теги: світське життя, влада

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.