Перейти на мобільну версію сайту


01.06.2018

ЗЕЛЕНІ СВЯТА ЗУСТРІЧАЛИ ПІСНЕЮ

К-Сл-ГумОдразу два конкурсних відбори пройшли минулої неділі – у Слобідці-Гуменецькій та Лисогірці. В обидвох населених пунктах журі та громада обирали фіналіста, який представлятиме їхні села у фіналі конкурсу-фестивалю «Голос громади», що відбудеться у с.Гуменці під час святкування Івана Купала.

Відколи розпочався конкурс, кожен його відбір унікальний, зі власною родзинкою. Приємно, що до організації свята долучаються не лише староста й завклуб, а й усі жителі громади. А яке ж активне голосування, скільки вражень та емоцій – це неможливо передати словами!

СЛОБІДКА-ГУМЕНЕЦЬКА
У залі Слобідсько-Гуменецького клубу на конкурсному відборі яблуку ніде впасти. Градус хвилювання зашкалює, конкурсанти помітно нервуються, їхні батьки й родичі ще більше.

Сл-Гум-фіналістП'ятеро вокалістів, кожен по своєму цікавий і талановитий. Розпочала конкурс корінна слобідчанка Олена Чайковська із піснею «Ой, чого ж ти, мамо, посивіла рано». У виступі на бек-вокалі її підтримав син.

Сильний виступ 10-класниці Анни Шимкової (на фото праворуч) у результаті отримав максимальну кількість балів від журі – 50. Незважаючи на свій юний вік, минулого року Анюта давала свій перший сольний концерт у РЦКМ «Розмай». І в неділю, під час конкурсу, виклалася наповну.

Легким і невимушеним був виступ конкурсантки Ольги Поліщук, яка працює медсестрою в Колибаївській амбулаторії і є учасницею сільського колективу «Слободянка». 

Сл-Гум-1Ще одна достойна конкурсантка – Катерина Варик, студентка харчового коледжу, також отримала максимальну підсумкову оцінку від журі. Катя надзвичайно емоційно заспівала молдовську пісню «Іване». Вокалістка співає з 4 років, вона – неодноразовий лауреат всеукраїнських і міжнародних вокальних конкурсів. У підсумку, на жаль, Катерині не вистачило всього трьох голосів підтримки громади, аби у фіналі «Голосу громади» представляти Слобідку-Гуменецьку. Чесно кажучи, між Анною Шимковою та Катериною Варик по-справжньому важко було вибрати. Обидві дівчини достойні звання фіналіста.

Завершувала конкурсний відбір найстарша учасниця села Надія Репка. 35 років свого життя Надія Юріївна пропрацювала на цемзаводі, співала у вокальній групі заводу «Лірика». Під час конкурсного відбору вона виконала акапельно пісню «Ой, віють вітри».

Поки йшов підрахунок голосів, глядачі в залі утворили справжнісінький сімейний хор на чолі з Галиною Тихоновою, заспівавши пісню «Ой, ти дівчино». 

Сл-Гум-2– Маємо перших конкурсантів на наступний «Голос громади», – пожартувала з цього приводу староста села Юлія Блажко.

Що ж, у кожному жарті є доля правди, й сподіваємося, що наступного року, як буде фестиваль, слобідських вокалістів зареєструється вдвічі більше.

Незважаючи на максимально високі бали, які журі виставило двом із п'яти конкурсантів, громада села Слобідка-Гуменецька надала перевагу Анюті Шимковій, яка отримала 50 балів від журі та 34 голоси підтримки громади. Загальний бал – 84 – і маємо фіналістку села Слобідка-Гуменецька, 16-річну Анну Шимкову. 

Сл-Гум-3На завершення конкурсу відбулося нагородження переможців грамотами та призами від Гуменецької сільської ради. Також грамоти від старости села Юлії Блажко отримали небайдужі односельці, які долучилися до проведення свята – Вікторія і Дмитро Цішковські за озеленення клубу; Юлія Долінська за солодку випічку та Антоніна Столярська за квіти учасникам.

Варто відмітити професійну роботу завклуба Яни Кодовбецької, яка надзвичайно вболіває за свою роботу. Усе було продумано до дрібниць, зі смаком прикрашена сцена, навіть святковий торт із написом «Голос громади» для конкурсантів. І найприємніше: після завершення конкурсного відбору клуб отримав чудовий подарунок від жительки села Мар'яни Пукліч – піаніно та книги. 

К-ЛисогіркаЛИСОГІРКА
П'ять заявок на участь у конкурсному відборі «Голосу громади» оргкомітет конкурсу-фестивалю отримав від жителів села Лисогірка.
Як і в Слобідсько-Гуменецькому, так і в Лисогірському сільському клубах підтримати вокалістів прийшло чимало людей.

Розпочала конкурс Алла Церклевич – учасниця лисогірського вокального ансамблю «Калинове намисто». Родина Алли Іванівни співоча, із нею на сцені виступають і донька Лілія, і чоловік Юрій. Хоч конкурсантка помітно хвилювалася, але зуміла зарядити зал позитивною енергетикою. Ще одна учасниця «Калинового намиста», завідувач сільського клубу Лариса Грецька виконала пісню «Весна». Трохи важче дався виступ 17-річній Катерині Абрамовій, студентці харчового коледжу, яка заспівала пісню «Нехай квітує Україна».

Лисогірка-фіналістПросто неймовірним був вокальний номер Оксани Турніцької (на фото ліворуч). Українське попурі у її виконанні отримало 50 балів від журі та найбільшу глядацьку підтримку – 31 голос. Із загальною оцінкою у 81 бал Оксана Турніцька стала переможницею конкурсного відбору і представлятиме Лисогірку у фіналі «Голосу громади» в липні. 

Не хотів випускати мікрофон з рук ще один конкурсант, найстарший вокаліст лисогірського «Голосу» Анатолій Байрак. Акапельно він спочатку виконав пісню «Місяць на небі», а потім взявся й за інші українські пісні. Ледве вгомонили наполегливого лисогріського соловейка.

Лисогірка-2Поки відбувався підрахунок голосів, глядачів звеселяли вокальний ансамбль «Калинове намисто» та місцевий депутат Олександр Папіровський, які заспівали жартівливу пісню «Сама файна». А від ще одного депутата Миколи Мрачковського кожен учасник отримав у подарунок букет квітів. Майстерно увесь конкурсний відбір провела ведуча Мар'яна Турніцька.

– Дякуємо всім, хто долучився до конкурсу-фестивалю «Голос громади», – на завершення зазначив староста села Анатолій Ціхоцький. – Назвичайно приємно, що завдяки таким заходам культура на селі розвивається, а люди мають змогу показати свої кращі таланти.

Організатори фестивалю «Голос громади», як завжди висловлюють подяку за підтримку Гуменецькій сільській раді на чолі з сільським головою Інною Абдулкадировою, нашому невтомному журі, яке щотижня жертвує свій законний вихідний на благо розвитку культури на селі – Володимиру Кусіку, Аліні Кусік, Олександру Слободяну, Наталії Яцемірській та Тетяні Наголюк; інформаційному партнеру газеті «КЛЮЧ», спонсору головного приза – магазину «Квартал техніки» та всім працівникам культури, які своєю щоденною наполегливою працею створюють для людей свято і дарують гарний настрій.

Сл-Гум Сл-Гум-4 Лисогірка

Лисогірка-3 Лисогірка-4 Лисогірка-5


Теги: "Голос громади", сс.Слобідка-Гуменецька, Лисогірка

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.