Перейти на мобільну версію сайту


13.12.2013

ЗАВЖДИ ШУКАВ ПРИГОДИ

У дитинстві Сергій Гжебовський, директор КП «Спецкомунтранс», як і всі хлопчаки був страшенною непосидою. Де би що не сталося - він у перших рядах. За нестримний характер дитинство- (2).jpgмалому Сергію частенько діставалося на горіхи. І сльози, і дитинство.JPGколіна в зеленці, синці та бійки - все пам’ятає й досі.
- Ми жили в будинку, - пригадує Сергій Миколайович, - подвір’я було велике, мав де розгулятись. Раніше ж усе було дефіцитом. Це тепер - купуй що заманеться, лишень би були гроші, а колись - черги, талони...
Пригадую, як батько привіз із Москви 4-колісний велосипед. Він новесенький, гарнющий, аж виблискує на сонці. Осідлав я його, катаюся - красота. Але ж азарт бере своє, хочеться не просто їздити - вганяти! Я як розігнався - лечу прямісінько в яму, яку напередодні викопали біля свого обійстя сусіди.
Опам’ятався: лежу в ямі, голова побита, велосипед розтрощений. Крик, плач... Батьки як побачили, що велик побитий, гайда мене лупцювати, що такий бешкетник. За той велосипед мене два дні били, тільки згадають про нього і б’ють (сміється).
А ще тато привіз звідкись апельсини - теж страшенний дефіцит на той час. І видавали їх нам по одній. Я вхопив апельсин, біжу з ним, щоб заховати, та як зашпортаюся через поріг! Розбив губу, шрам ще й досі є. Ось так мені хотілося заховати того солодкого фрукта, щоб його надовше вистачило.
А так, скільки себе пам’ятаю, я постійно шукав якихось пригод, чи то вони мене вічно знаходили, але діставалося після цього завжди.

Теги: солодкі спогади дитинства, Сергій Гжебовський

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.