Перейти на мобільну версію сайту


02.03.2012

Замість польотів грали «у дракона» і поїдали вареники

Цьогорічні «Лютневі пригоди» для повітряних куль, що завітали на традиційну фієсту до Кам’янця, ознаменувалися суцільними фальстартами. Та аж ніяк вони (пригоди) не були такими для членів семи екіпажів теплових аеростатів.
IMG_1430_00.jpgНезважаючи на те, що дощ та сильні пориви вітру впродовж усіх трьох днів «Лютневих пригод-2012» постійно чергували, не даючи навіть змоги підняти в небо повітряну кулю (пілоти ж не самогубці, щоб таке робити), пригод у самих учасників зимової IMG_1248_00.jpgфієсти було хоч відбавляй.
От, наприклад, першого дня помчались усі в Кадиївці, де влаштували змагання на складання комплекту повітряної кулі на швидкість. Дорогою, щоправда, кілька позащляховики, що везли кулі, застрягли в снігових заметах, тож мусіли витягувати один одного. А це, вам скажу, пригода ще та!
А далі справжні чоловічі пригоди продовжились у боулінгу. Ще одним випробуванням стало плавання у басейні вільним стилем. Завдання ускладнювалось тим, що потрібно було пливти по двоє, причому гребти лише однією рукою: друга була зв’язана із рукою напарника. У «Комільфо» на швидкість поїдали вареники. Одна справа з’їсти повну тарілку вареників, інша – зробити це без рук!
В суботу, коли місто проводжало Масляну, повітроплавці влаштували перед міськвиконкомом «гру у дракона»: в небо раз за разом злітали клуби вогню із гасових пальників. А перед нагородженням, у неділю, традиційно постріляли з лука у Старому місті.
Переможцем цьогорічних «Лютневих пригод» став Валентин Щенявський із Києва. Розваги, за словами повітроплавців, хоч і були без польотів, та вдалися на славу. Правда, літати кортіло всім, та з природою не посперечаєшся…

Теги: повітроплавці, фестивалі

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.