Перейти на мобільну версію сайту


14.12.2012

ЗАМЕЛО, ЗАМЕЛО: І МІСТО, І СЕЛО...

Вікендовий снігопад наробив добрячого переполоху на Кам’янеччині. Поки з неба впродовж дня сипався сніг, комунальники працювали не покладаючи рук. Хоч чистили, та397087_455749481153539_1871697308_n.jpg невдоволених відгуків на власну адресу ще наслухаються... Що поробиш, такий вже в нас народ буркотливий.
Немає, щоб самим поборотися з снігопадом, усі чекають що це зробить хтось. А чому ж, наприклад, в селах не чекають? Гарний газда взимку вийде зранку з будинку й, у першу чергу, розчистить сніг на власному подвір’ї. Якби так було й у місті, оце би була краса!
А таке дійсно було. От, наприклад, директор ТОВ «Старком» Ігор Гільовський придбав спеціальну машину для розчищення снігу. Нею він наводив лад на власному обійсті. Друзі Ігоря Володимировича вже встигли пожартувати з цього приводу, мовляв, хай виставляє рахунок та приїжджає до них з цим дивом-техніки чистити вулиці від снігу.
Кілька б одиниць такої техніки у комунальну власність міста, і можна було б безпечно ходити міськими тротуарами та віддаленими від центру вуличками й провулками.

Теги: Ігор Гільовський, снігопад

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.