Перейти на мобільну версію сайту


27.12.2013

З ВІДМІННИЦІ В ХУЛІГАНКУ ЧЕРЕЗ СНІЖНУ ГІРКУ

До 5 класу депутат міської ради, заступник декана економічного факультету ПДАТУ Олена Чубайко була круглою відмінницею, ідеальною дитиною, батьки не мали з нею жоднісіньких проблем. І ось уявіть картину одного зимового вечора: на порозі з’являється розпатлана 123.jpg321.jpgОленка з пожмаканим портфелем, у брудній шубі й черевиках. З-під лоба поглядаючи на розгублену матір, 5-класниця випалює таке, що чемним батькам і у найжахливішому сні не могло приснитися: «Дитинство в дитини красти не можна!».
- Це був бунт, - сміючись пригадує Олена Віталіївна. - У першу чергу, проти занять на фортепіано. Уявіть собі, коли мені було 7 місяців, тато притягнув додому фортепіано, придрікаючи мені велике музичне майбутнє. Я мусила грати ті злощасні гамми, які мені вже поперек горла стояли.
А того переломного вечора я разом із однолітками з’їжджала на портфелі зі сніжної гірки! Відмінниця - й таке витворяла. Після цього хуліганила защораз.
Усе дитинство я мріяла, аби мені купили собаку. Та, на жаль, батьки були невблаганними. Зрештою, і я не здавалася: тільки побачу десь на смітнику чи де-інде покинуте цуценя, одразу несу додому. Увечері приходить тато і наранок собача щезає з квартири. Я не здавалась і приносила тваринок, а він також не здавався й відносив їх з дому.
Коли ж почала жити окремо, купила на базарі за 10 гривень карликову таксу Глафіру Василівну. Колись це була маленька мила собачка, тепер це стара сука, нахабна, але розумна. Зараз вона із онучкою Дашенькою воюють за любов: перемагає, звичайно, онучка, а Глафіра її просто терпить. Зрозуміла, що в хаті, якщо є малі діти, повинні бути й тваринки. Вони виховують у малечі доброту, щедрість, турботу.

Теги: солодкі спогади дитинства, Олена Чубайко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.