Перейти на мобільну версію сайту


22.02.2019

З ТУРБОТОЮ «ТУРБОТА»

турботаЦентр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Турбота» функціонує у Кам’янці-Подільському з 2016 року. Станом на сьогодні заклад заповнений на сто відсотків. Проте за направленням лікаря можна стати в чергу на стаціонарне перебування або ж отримувати послуги, приїжджаючи до закладу. Також працівники Центру надають послуги для хворих вдома.

Сьогодні у Центрі діє п’ять відділень: денного перебування; соціальної допомоги вдома; стаціонарного догляду для постійного проживання; стаціонарного догляду для тимчасового проживання; надання адресної натуральної та грошової допомоги (ремонт взуття, одягу, перукарські послуги, забезпечення одягом,виконання ремонтних робіт у будинках літніх людей, талони до міської лазні тощо).

Також тут працює пункт обігріву. У «Турботі» отримують послуги як кам’ян­чани, так й іногородні жителі, це люди поважного віку та особи з інвалідністю від 18 років. За 2018 рік соціальний центр надав допомогу майже 4,5 тисячі осіб. У 2019 році тільки за січень – більше тисячі. Сьогодні заклад заповнений на сто відсотків: 105 осіб отримують послуги в денному стаціонарі і 650 – соціальну допомогу на дому. Серед безкоштовних послуг, які можуть отримати хворі поважного віку та інваліди у центрі «Турбота» – фітотерапія; масаж; музикотерапія; організація харчування; аромотерапія; фізіотерапія; лікувальна фізкультура; киснева пінка; лазеротерапія; магнітотерапія. Також у Центрі організоване цікаве дозвілля для літніх людей: діють клуби за інтересами, організоване навчання в університеті третього віку.

У відділенні соціальної допомоги вдома надаються такі послуги: допомога у ведені домашнього господарства (прибирання житла, приготування їжі,доставка товарів з ринку та магазинів,прання білизни); виклик лікаря, надання допомоги в проведенні періодичних медичних оглядів, постачання медикаментів з аптеки; надання санітарно-гігієнічних послуг (купання підопічних); сплата комунальних платежів, оформлення субсидій та інших документів. Клієнти центру можуть скористатися послугами пункту прокату інвалідних візків, ортопедичного обладнання та соціального таксі (перевезення в межах міста). Додаткова інформація за тел.: 9‑13‑57.


Теги: ЦСО "Турбота"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.