Перейти на мобільну версію сайту


10.02.2012

Із Днем святого Валентина!

Наближається День святого Валентина. Закохані всього світу святкуватимуть, будуть освідчуватись у коханні, дарувати один одному приємні дрібнички.
Цього дня як ніколи буде видно роботу маленького Купідона, що своїми стрілами пронизує серця, запалює в них вогники любові.

Чи вистачить слів, щоб сказати, що таке кохання? Чи стане сил пронести це почуття крізь усе життя? Чи достатньо сміливості зізнатися близькій людині у щирих почуттях, сказати три заповітні слова: «Я тебе кохаю!»?
«Що таке кохання?», - саме з цим запитанням ми зверталися до відомих людей міста й району.

Олег Хавронюк, депутат обласної ради:
- «Що таке кохання?», - запитав «КлюЧ». "Ти повинен дати відповідь, але в двох-трьох реченнях, - додала Шуханова". "Нісенітниця", - подумав я. Уся світова класика не змогла відповісти на це споконвічне запитання. Мене це дратувало, я взагалі не хотів про це думати, та подумки повертався і повертався - Бог, Батьківщина, рідна земля, дім, люди, жінка, дружина, донька, син, друг, ворог?..
Але все ж кохання - це те, що найважче пояснити, і, разом з тим, те, що найбільш гостро відчуває моя душа. Це вічна пристрасть, що не визнає ні минулого, ні майбутнього (кохаю зараз - здається, що кохав завжди і буду кохати вічно). Це коли, ще не попрощавшись, починаєш сумувати від однієї думки, що доведеться прощатися.

Стельмах_3429.jpgВалентина Стельмах, керуюча справами міськвиконкому:
- Кохання - це життя, це величезна Божа ласка. Якщо людина здатна закохуватися і дарувати кохання, то це найбільше, що може подарувати Бог у житті.

Віктор Травінський, директор історичного музею-заповідника:
- Бог дав людині три складові для розвитку: життя, любов і гумор. Людина створена для того, щоб жити. Любов - це сутність життя, яка нічим не вимірюється. Ну а гумор нам для того, щоб легше було пережити перші дві складові. Травінський.jpg

Володимир Юр’єв, депутат міської ради:
- Кохання - це те почуття, яке наповнює яскравими фарбами наше життя. Є, наприклад, чаша, і все, чого в ній не вистачає, доповнює кохання. Любов - це відчуття захищеності один перед одним. От я зараз із вами розмовляю, а на другій лінії - моя дружина, і мені хочеться швидше з нею поговорити.

Віктор Дорож, начальник відділу у справах молоді і спорту:
- Напевне, ніхто не може дати чіткого визначення коханню. Це особливе почуття. Закохана людина  щаслива людина. Вона бачить світ іншими очима. У цьому світі для неї немає місця негативу. _00.jpg
Життя без кохання неможливе. Справжнє кохання - це потік енергії, впевненість, спокій, довіра. Можливо, закохані втрачають реальність, живуть в іншому просторі, в якомусь іншому вимірі. А ще у закоханої людини багато позитиву, який завжди передається оточуючим.

Сергій Мальченко, начальник факультету військової підготовки К-ПНУ ім.І.Огієнка:
- Кохання - це почуття, яке неможливо описати словами. Воно йде від серця й душі. Любов до батьків, Батьківщини, сім’ї, друзів - що може бути важливішим?
IMG_4293.jpg
Віктор Посітко, керівник Кам’янець-Подільського міжрайонного відділення Управління Держслужби охорони:
- Раніше я йшов вулицею й дивився на гарні жіночі ноги, а тепер йду і дивлюся під ноги, щоб не перечепитися (сміється). А якщо серйозно, то кохання - це почуття, яке дає нам сили жити. Якщо людина любить, вона здолає всі негаразди та труднощі.
Кохайте і будьте коханими! getImage.jpg

Протоієрей Олександр:
Любов - це Господь. Якщо людина вміє любити, у неї велике майбутнє.Р.S. Чушь все эти слова. Без них было бы проще. Просто смотрите чаще в глаза. Просто смотрите в глаза дольше...

Теги: День закоханих, влада

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.