Перейти на мобільну версію сайту


01.06.2012

ВОЛОДЯ+ЄВГЕНІЯ=50

50 років подружнього життя називають «золотим весіллям». Стосунки, які пройшли випробування часом, такі ж коштовні, як і золото. Дуже часто у цей день старі обручальні перстні міняють на нові, оскільки руки, які носили їх півстоліття, змінилися, а золото стерлося.
50 років подружнього життяЧи буде так робити відоме в місті подружжя Крилових, святкуючи 3 червня півстолітній ювілей від дня одруження?
Колишній голова міськвиконкому Володимир Крилов – шанована в місті людина. Без перебільшення скажемо, що грандіозна радянська розбудова Кам’янця відбувалась не лише на його очах, а й за безпосередньої участі.
Але звідки могла знати проста швачка Євгенія, виходячи півстоліття тому заміж за слюсаря50 років подружнього життя Володю, що той стільки досягне у житті?
Вони зустрілися на танцях у Будинку культури. Подружки порозбігалися, і Женя залишилася сама. Ось тут і підстеріг її Крилов та запропонував провести додому.
- Так і почали зустрічатися, - пригадує Євгенія Данилівна. – Володя був дуже уважним кавалером. Через чотири місяці ми побралися. Мені імпонувало те, що він одразу вирішив навчатися. Почав думати про наше майбутнє, про те, як забезпечити сім’ю. Серйозний мені попався хлопець!
І я дякую Богу, що в мене є такий чоловік, що ми прожили душа в душу стільки років!
родина КриловихОсь такі вони жінки: м’які, поступливі, терплячі, толерантні.
Батько ж, кажуть діти, суворий та вимогливий. До виховання дітей підходив з усією відповідальністю. Не раз перепадало його сину за проступки. Але хоч був суворим, однак справедливим.
- Він для мене справжній друг, - каже син Юрій, - як і для моїх друзів. У батька золоті руки: за яку би роботу не брався, все може зробити. Єдине, що не любить, - це мити посуд. А так – все...
Внуків і правнуків мама з татом обожнюють. Але це, напевне, у всіх дідусів та бабусь таке відношення до онуків.
Євгенія та Володимир Крилови виховали разом двох дітей - Юрія і Олену. Мають трьох внуків та трьох правнуків. Місяць тому, 10 квітня, народився правнучок Єремій.
«КлюЧ» вітає родину Крилових зі славним ювілеєм, і бажає дожити разом до червоного (сторічного) весілля!

Теги: світське життя, родина Крилових

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.