Перейти на мобільну версію сайту


13.10.2017

ВЛАШТУВАЛИ СВЯТО ДЛЯ ДІДА МОРОЗА

стефа-1Півстоліття віддала дітям Стефанія Жуковська. Цього тижня колектив Довжоцького ДНЗ «Веселка», в якому все життя пропрацювала Стефа Семенівна, проводжав улюблену колегу й вихователя на заслужений відпочинок.

Привітати й нагородити її за сумлінну працю прибули начальник відділу освіти райдержадміністрації Олена Пронозюк, Довжоцький сільський голова Руслан Рябий, колишні випускники дитсадка.

Стефанія Жуковська родом із Буковини, на Кам’янеччину переїхала після заміжжя. Рівно 50 років тому вона влаштувалася на роботу медсестрою-вихователем ясельної групи довжоцького дитсадка. Десять років провела, доглядаючи за крихітними малюками. Згодом її перевели на посаду вихователя до старших діток.

стефаБез перебільшення можна сказати, що Стефанія Семенівна вибавила чи не всю довжоцьку дітвору. А ще вона – незмінний Дід Мороз на всіх новорічних святах. «Ніколи не рахувалася ні з силами, ні з часом, всю свою любов віддавала дітям», – так в один голос характеризують її колеги

– Вдячна долі, що в нашому колективі працювали й працюють такі надійні, щирі й енергійні вихователі, як Стефа Семенівна, – каже завідувач Довжоцького ДНЗ «Веселка» Людмила Желізник. – Діти її люблять, не забувають, навіть через багато років після закінчення дитсадка навідуються до нас, допомагають і згадують добрим словом. А що може бути кращим для вихователя, як бачити плоди своєї праці в добрих, працьовитих і людяних дітях, що давно вже стали дорослими.

У святковий день Стефанія Жуковська отримала в подарунок не лише грамоти та квіти, а й безліч привітань, пісень та щирих слів. Проте вихід на пенсію аж ніяк не позбавляє її від статусу почесного Діда Мороза Довжоцького ДНЗ «Веселка».


Теги: ювілеї, ДНЗ "Веселка", с.Довжок

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.