Перейти на мобільну версію сайту


22.02.2013

ВІЙСЬККОМ ЛЮБИТЬ ІЗ ВІТЕРЦЕМ

А ви знали, що військовий комісар Кам'янець-Подільського об'єднаного міського військового комісаріату підполковник Ігор Рибак затятий велосипедист?
З 3-річного віку він уже впевнено кермував - спочатку 3-колісним «Гномом», а вже військком.jpgпотім і більш серйозними веломоделями. За своє життя Ігор Степанович їздив на «Гномі», «Чебурашці», «Орленке», «Україні». Сьогодні ж у нього німецький «Бердмонт», призначений для гірських доріг. Його він придбав минулого літа.
Як сьогодні зізнається військовий комісар, велосипед - транспорт унікальний. На відміну від автомобіля, ним можна проїхати будь-якими дорогами.
- Уявіть лишень, - каже Ігор Рибак, - заїжджаєш у ліс, петляєш лісовою стежкою, дихаєш чистим повітрям... Чи могли би ви таке зробити, якби мали автомобіль? От і я раніше не міг.
Сьогодні вже розмірковую над тим, що коли потепліє, буду їздити велосипедом на роботу  - це і економія коштів, і підтримка здоров’я. Наприклад, закордоном багато хто їздить на роботу на велосипеді. Чому ж у нас такого немає?
Після того, як Ігор Рибак пересів на 2-колісного залізного коня, як водій зі стажем, по-іншому почав ставитися до велосипедистів.
- Чесно кажучи, я їх ще більше почав поважати, - додає військком. - І сьогодні мене, як військком (1).jpgучасника дорожнього руху, наприклад, турбує, чому в місті й за його межами немає велосипедної доріжки? Немає місць для паркування велосипедистів.
Веломаршрути Ігор Степанович придумує самостійно. Каже, що більше до вподоби кататися одному. Тож у велосипедних катаннях участі не бере, а от з такими, як і він, фанатами велосипедів спілкується залюбки. Найдовшим маршрутом для військкома була поїздка в Думанів до тещі. Спочатку трохи важкувато давалися різноманітні підйоми, та, розібравшись зі швидкостями, нині він впевнено долає будь-які круті схили.
На щастя, за весь час велокатань не було жодної травми, лишень раз приземлився на м’яке місце, й досить вдало.
- Велосипед - це страшенний кайф! - не без задоволення відмічає Ігор Степанович. - Це час, який ти проводиш із задоволенням. Сьогодні мій «Бердмонт» чекає мене в гаражі. Стоїть поряд з автомобілем. Ми разом очікуємо на теплі дні, щоб можна було промчатись з вітерцем.

Теги: Ігор Рибак, військовий комісар, велоспорт

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.