Перейти на мобільну версію сайту


17.11.2017

ВІТЧИЗНЯНИЙ «ЕЛЕКТРОН» ГЛЮКНУВ

бізнесфорум10 листопада в місті проходив бізнес-форум «Кам’янець відкритий для світу, Кам’янець відкритий для Вас», на який з’їхалися гості не лише з України, але й з Туреччини, Польщі, Нымеччинии, Канади. 

Відкрив поважне зібрання міський голова Михайло Сімашкевич.

Директор департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Майя Гурська ознайомила гостей з економічним потенціалом міста, розповіла, які проекти можна здійснити, про макроклімат в місті; про «Успішні практики міста», зокрема, успішний розвиток місцевих підприємств (ТОВ «Науково-виробнича організація «Каммед», ПВКП «Механік», ТОВ «Преттель-Кабель Україна», ТОВ «Український кристал»). Відбулося також представлення успішного бізнес-проекту міжнародним центром газових технологій, яку провів генеральний директор Дмитро Комісаренко.

У розділі «Торгово-промислова палата – провідник бізнесу» директор канадсько-української торгової палати Емма Турос розповіла про зону вільної торгівлі між Україною і Канадою та відкриті можливості і як ними скористатися. Голова правління німецько-української промислово-торгівельної палати Александер Маркус розповів про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС, її вплив на інтенсифікацію економічних відносин між Україною та Німеччиною. Віце-президент Асоціації турецьких бізнесменів в Україні Пехлеван Бурак ділився перспективами зони вільної торгівлі між Україною та Туреччиною.

У блоці «Як вийти на нові ринки і там залишитися» розповідалося про вихід на ринки ЄС, покращення бізнес-середовища в Україні, вибір ринків для експорту, а президент Хмельницької торгово-промислової палати Наталя Бєлякова прорекламувала діяльність свого підрозділу, як інструменту сприяння розвитку бізнесу.

Гості теж ділилися своїми напрацюваннями і досвідом, вчили інших, як йти у великий бізнес, в тому числі закордонний. У рамках проведення бізнес-форуму міський голова підписав меморандум про співпрацю з ГО «Міжнародна спілка бізнесменів України та Туреччини», голова якої Пехлеван Бурак.

бізнесфорум-1Як зазначив міський голова, меморандум дає можливість не лише знайти нових інвестиційних партнерів, а й розширити зовнішньо-економічні зв’язки. 

Крім того, було підписано ще один меморандуму – між Хмельницькою торгово-промисловою палатою та міжнародною Го «Міжнародна спілка бізнесменів України та Туреччини». Також пан Бурак підписав меморандум з Наталією Бєляковою.

На форумі було презентовано екологічний електробус, що прибув до нас зі Львова своїм ходом і лише з однією заправкою, яка склала приблизно 300 грн. Автобус виготовлений ПрВТ «Коцерн-Електрон». На цьому заводі колись випускали знамениті телевізори «Електрон». Вартість такого електробуса складає 350 тисяч євро. Такий електротранспорт вже працює у Львові, звідки родом. Розробник стверджує, що це транспорт майбутнього і за 5 років він окупиться.

Для тих, хто забажав, організували опробування еко-автобуса. Він дійсно просторий, має зручні сидіння, гарний дизайн і освітлення, величезні вітражні вікна. І хоча його вага складає понад 20 тонн. він дуже легкий в управлінні, маневрений, безшумний, має електронне управління та табло. Спершу здається, що ти голий мчиш на швидкості і хочеться гальмувати ногами, бо от-от вилетиш. Але недовго тішилися експериментатори, бо, напевне, не один отримав порцію адреналіну, коли вийшла з ладу електроніка. Двері заблокувалися, світло вимкнулося і все – ти в пастці. Пізніше з’ясувалося, що автобус довгий час стояв на холоді без руху, от і заглючив.


Теги: бізнес-форум «Кам’янець відкритий для світу"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.