Перейти на мобільну версію сайту


01.03.2019

ВІСІМ ПРИЗОВИХ

манМала академія наук допомагає нашим дітям уже в ранньому віці наблизитися до науки. МАН є вільною у виборі форм та методів навчання. Це дозволяє легко впроваджувати нові педагогічні рішення та методики, апробуючи їх на власній базі для подальшого більш широкого використання у системі освіти. Навчальні програми МАН дозволяють ознайомити достатньо широкий учнівський загал з основними навичками наукових досліджень, що не лише забезпечує необхідний досвід школярів, але й мотивує їх для навчання як у МАН, так і в загальноосвітніх навчальних закладах.

16 лютого на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Кам’янець-Подільський район у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України представляли 16 учасників у 17 секціях, в тому числі Колибаївська, Слобідсько-Кульчієвецька, Китайгородська, Жванецька та Староушицька ОТГ. 

У результаті маємо вісім призових місць: п'ять других і три третіх.

Переможцями ІІ ступеня стали: Анастасія Соколович, Софія Рахімова у секціях історії України та всесвітньої історії (Кульчиєвецька ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Юрій Клімчук). Тетяна Богачик з Кадиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. у двох секціях: лісознавство (керівник Світлана Будник) та зарубіжна література (керівник Тетяна Шидловська); Ангеліна Мендограло з Грушківського НВК у секції українська мова (керівник Оксана Тимчук). 

Переможці ІІІ ступеня: Діана Мельник у секції зоології і ботаніки (Кадиєвецька ЗОШ І-ІІІст., керівник Світлана Будник), Нонна Чорненька у секції екології (Ходоровецька ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Іна Човганська), Альона Лайтер у секції теології, релігієзнавства та історії релігії (Китайгородський НВК, керівник Ірина Роземборська).

Щиро надіємося, що завдяки тісній співпраці відділу освіти РДА, районного методичного кабінету, районного Будинку школяра, керівникам та вчителям навчальних закладів району та об’єднаних територіальних громад, наші діти ще неодноразово ставатимуть переможцями різноманітних конкурсів.

Юлія СТЕПАНЮК, методист МАН районного Будинку школяра відділу освіти РДА.

Теги: МАН, район

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.