Перейти на мобільну версію сайту


05.10.2012

ВИШИВАНКОВІ «НЕДЕЛЬКИ»

Нещодавно директор КП «Міськтепловоденергія», депутат міської ради Валерій Гордійчук з’явився на сесійне засідання у вишиванці. Вийшло як у відомому кінофільмі «Службовий роман», коли його головна героїня заявила: «Так я буду выглядеть всегда!». Завжди чи ні, але директор комунального гіганта пообіцяв, що, принаймні, на роботу ходиВалерій Гордійчуктиме у вишиванці. А щоб не носити одну й ту ж, або ж не прати її щоденно, Валерій Григорович придбав аж сім таких сорочок - по одній на кожен день тижня. Вийшли така собі чоловіча «неделька».
За словами депутата міськради, вишитий одяг нині модно одягати. Варто зауважити, що Валерій Гордійчук не байдужий не лише до українських, а й казахських традицій. У його колекції декілька головних уборів цього народу - тюбетейок.
Висловився Валерій Григорович і з приводу скандального мовного питання: «Хоч я і росіянин, мені важко спілкуватися українською, але я за те, щоб українська мова була державною. І жодна інша. В побуті спілкуйся хоч казахською, але держава повинна мати власну мову. Не декілька, а лише одну!»

Теги: світське життя, Валерій Гордійчук

Дивіться також:





Повернення до списку





Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:










Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.