Перейти на мобільну версію сайту


13.10.2017

ВІННИЧАНИ ВРАЖЕНІ

гуменці6 жовтня делегації з Вінничини на чолі з головою обласної ради Анатолієм Олійником та разом з головою Хмельницької обласної ради Михайлом Загородним і представниками органів місцевого самоврядування краю побували в Гуменецькій об’єд­наній територіальній громаді.

У рамках візиту гості оглянули ДНЗ «Дивограй», адмінприміщення сільської ради, центр надання адміністративних послуг, Гуменецький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), амбулаторію сімейної медицини, спортивний стадіон зі твердим штучним покриттям та сільський Будинок культури.

Візит вінничан був не випадковим – наразі Вінницька область активно впроваджує реформу децентралізації, тож на Хмельниччину приїздили, аби набратися позитивного досвіду. А де він кращий, як не в кращій громаді, якою сьогодні є Гуменецька.

гуменці-1– До об’єднання ми намагаємося підходити комплексно, – прокоментував мету візиту Олег Левченко, керівник Вінницького підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування». – У першу чергу, орієнтуємося на спроможність наших громад, переймаємо позитивний досвід. Наразі дуже важливо сформувати правильну інфраструктуру, щоб у майбутньому полегшити життя новоствореним громадам.

У перспективному плані Вінницької області нині нараховується 64 громади, минулого року утворилося 17 нових. Гості були вражені побаченим у Гуменецькій об’єднаній громаді, а найбільше – вмілим керівництвом сільського голови Інни Абдулкадирової.

Після сільських відвідин делегація поїхала до Кам’янця, де на гостей чекали презентація роботи міської ради, розповідь про розвиток туристичної інфраструктури та надання туристичних послуг, потенціал історичного музею-заповідника і НІАЗ «Кам’янець».


Теги: Гуменецька ОТГ, візит вінничан

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.