Перейти на мобільну версію сайту


04.10.2013

ВІКЕНД БУДЕ ВІЙСЬКОВИМ

Цими вихідними Кам’янець знову фестивалитиме, щоправда, вузькоформатно. Про це під час брифінгу для ЗМІ розповіли керівник Кам’янець-Подільського військово-історичного товариства Олександр Заремба та директор департаменту гуманітарної політики Олена 1235156_729873553705055_148892092_n.jpgКузема.
Кам’янчани, звиклі до колись шалено популярного фестивалю «Терра Героїка», з приходом осені лишень із ностальгією згадують часи реконструкторських боїв під Замковим мостом, показові муштри від бійців історичних клубів Європи та Росії.
На жаль, «Терра Героїка» віддала Богу душу практично на пікові своєї популярності. На це були різні причини, які сьогодні не називатимемо. Та прагнення «не лише побачити «війнушку», а й взяти у ній участь у вибагливого до фестивалів глядача все ж залишилося.
Це, в свою чергою, стало чи не однією із причин появи вузькоспрямованого, тематичного фесту із характерною назвою «Schola militaria».
- «Школа мілітарі», - це спроба зробити в Кам’янці домашній захід для тих, кого цікавить історія 17 століття, - зазначає організатор фестивалю Олександр Заремба. У першу чергу, фестиваль орієнтуватиметься на людей, які не уявляють свого життя без історії та реконструкції.
За попередніми прогнозами організаторів «Школу мілітарі» відвідають більше 100 реконструкторів із України, Білорусі, Росії та Польщі. Табір учасників розташується на Південному дворику замку.
Розміститься фестиваль у стінах Старої фортеці. На гостей свята очікують змагання мушкетерів, турнір лучників, військова муштра та історичні експерименти.
Хоч фортеця і фестивалитиме, проте плата за вхідний квиток не підніметься. Як і раніше, вартість квитка для дорослого становитиме 20 грн, для дитини - 10 грн.

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ «SCHOLA MILITARIA»
Пятниця, 4 жовтня.
17.00 = нарада старших групп, учточнення програми заходу, складання списків учасників змагань. Оформлення  документів по ТБ.
19.00 = табір зачиняється. Вільне спілкування учасників.
23.00 = відбій.

Субота, 5 жовтня.
08.00 = підйом.
10.00 = загальне шикування. Інструктаж з ТБ. Тренування = маневри стрільців.
13.00 = змагання лучників.
17.00 = змагання мушкетерів, індивідуальний залік (дуелі).
19.00 = табір зачиняється.

Неділя, 6 жовтня.
08.00 = підйом.
10.00 = загальне шикування.
10.30 = командні змагання мушкетерів.
14.00 = командні змагання лучників.
16.00 = загальне шикування. Закриття фестивалю «Shcola militaria».


Теги: фестиваль «Schola militaria», Олександр Заремба

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.