Перейти на мобільну версію сайту


24.01.2014

ВІДМІННИК ПО ЖИТТЮ

Якщо би мене попросили в двох словах розповісти про відомого в місті лікаря-анастазіолога І категорії, головного лікаря лікувально-діагностичного центру «Грааль Життя» Олега Довганя, 454545.jpgя б, навіть не замислюючись сказала: «Відмінник по життю». І, довгань (2).JPGяк з’ясувалося, не помилилася.
У дитинстві Олег Анатолійович і справді був відмінником. Шкільні предмети давались йому легко, він міг допізна засиджуватися за книжками, вишукуючи в них щось цікаве. Щоправда, при цьому затятим буквоїдом не став: умів поєднувати приємне з корисним, віддаючись не тільки науці, а й спорту.
Свого часу Олег Анатолійович закінчив інтернатуру по управлінню закладами охорони здоров’я та інтернатуру з рентгенології, анастезіології та УЗД.
- Найяскравішими спогадами мого дитинства й досі залишаються поїздки з батьками на море, - ділиться враженнями Олег Довгань. - Ми їздили в затоку, що на Казантипі. Сонце, море, пляж, пісок, намети, вечори біля вогнища - незабутні враження. Мої батьки, за це їм велика вдячність, робили все для того, аби в мене було безтурботне дитинство. І повірте, для дітей це дуже важливо. Тож намагаюся так саме вчиняти по відношенню до своїх дітей.
І якщо відпочинок на морі був для Олега Анатолійовича найкращим проведенням часу, то участь у суботниках була справжнісінькою каторгою. Він її намагався уникати всіма можливими способами, виправдовуючись або змаганнями, або спортивними тренуваннями.

Теги: Олег Довгань, солодкі спогади дитинства

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.