Перейти на мобільну версію сайту


10.02.2017

ВІД МІНІСТРА - ЗАСЛУЖЕНО

мосендзПочесну грамоту та відзнаку «За сприяння Збройним силам України» від міністра оборони України за значний особистий внесок в організацію та надання допомоги військовослужбовцям Збройних сил України отримав депутат районної ради від аграрної партії Петро Мосендз.

Нагороду Петру Петровичу вручив начальник Центру розмінування, полковник Володимир Родіков. 

З початку проведення антитерористичної операції на сході нашої країни чимало небайдужих людей - політики, підприємці, а також свідомих громадян допомагали і продовжують допомагати найнеобхіднішім нашим захисникам.

Серед щедрих меценатів і патріотів України є чимало аграріїв Кам’янеччини. Доречно нагадати, що один із аграріїв-депутатів районної ради Олександр Чілійчук перебуває на сході країни, в зоні проведення антитерористичної операції.

Чимало посильної допомоги надає і депутат районної ради Петро Мосендз. Лише за останній час він організував придбання та відправлення в зону АТО побутової техніки, оргтехніки, продуктів харчування тощо.

- З початку проведення АТО підтримуємо військові частини, - каже Петро Петрович. - З Володимиром Родіковим товаришую більше 20 років, тож постійно допомагаємо Центру розмінування, військовим частинам та спецпідрозділам СБУ та ОВС. Узагалі, ця відзнака - заслуга голови корпорації «Сварог-Вест-груп» Андрія Гордійчука та 5-тисячного колективу. Від благодійного фонду «Зміцнення громад» надаємо допомогу і Першому військовому мобільному госпіталі. Вважаю своїм обов’язком підтримувати наших захисників, цієї думки дотримуються і всі мої колеги-аграрії.


Теги: нагороди, Петро Мосендз

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.