Перейти на мобільну версію сайту


01.01.2016

ВІД МАВПИ ХОЧУТЬ ЗДОРОВ’Я Й МИРУ

За китайським гороскопом у кожного року є свій покровитель, колір і стихія. 2016 рік - рік Мавпи. Вони дуже артистичні й, водночас, прагматичні натури. На відміну від решти знаків зодіаку, Мавпи мають неперевершену інтуіцію, яка веде їх по життю.

У рік особливої прихильності зірок, що підказує ваша інтуіція? Яким буде цей рік для українців, кам’янчан, і чого власне чекаєте від вашої покровительки - Червоної Мавпи? На ці питання відповідали знані на Кам’янеччині особистості.

* Борис Бец, голова районної ради.
Борис Бец- Новий рік дарує нам сподівання на краще, на нові зміни. Ми чекаємо цього незалежно від гороскопу.
Жити в добу реформ дуже важко, але ми, українці, сильні духом і обов’язково впораємося зі всіма труднощами.
Говорити про раптові зміни поки не доводиться, але нам залишається лише вірити в краще.
Хочеться, щоб рідна Кам’янеччина, мій край, у якому живу й працюю, процвітав, щоб люди жили в мирі й злагоді, допомагали один одному та підтримували у скрутну хвилину.
Ми вміємо гуртуватися - цьому приклад масштабний волонтерський рух на підтримку військових, що перебувають у зоні АТО; ми можемо бути самостійними та, разом із цим, цілісними - як приклад - упевнені кроки в напрямку децентралізації.
Від 2016 року чекаю стабільності в країні й мирного неба. Тож бажаю всім нам добра, затишку, сімейного благополуччя й усіляких гараздів.

Дмитро Васильянов* Дмитро Васильянов, секретар міської ради:
- За всіма передумовами цей рік принесе кожному із нас енергію, бажання щось робити. Було б добре, якби це щось було спрямоване на добро. Кожна людина, яка відчуває у собі сили та творить добро, поповнює себе на ще більші здобутки.
Інтуїтивно відчуваю, що 2016 рік буде складним, але позитивним. Початок року пройде важко: остаточне формування бюджету міста, визначення того, що необхідно зробити для кам’янчан у першу чергу, щоб кожен відчув, що попри негаразди жити стало краще, місто стало кращим. Інтуїція підказує, що рік Вогняної Мавпи буде вдалим для нашого міста.
Що ж до країни, то все залежить від кожного з нас. Якщо перестанемо сваритися на всіх рівнях, будемо думати про кожного, якщо відкриємо своє серце для любові, будемо один одного поважати, то в Україні все буде добре. Маю велике сподівання, що в нашій країні настане мир, люди з середини року почнуть
отримувати гідну заробітну плату, підвищать пенсії та всі соціальні стандарти, що Уряд поверне до бюджету України два мільярди гривень на охорону здоров’я. Сподіваюсь! Вірю! Усіх з Новим Роком та Різдвом Христовим. Щастя, радості, любові, процвітання місту та Україні. Мирного неба усім нам!

Тетяна Очеретенко* Тетяна Очеретенко, головний лікар міської дитячої поліклініки:
Завжди віриш, що той звір, на якого ти схожий, буде тебе оберігати. Моя Мавпочка і красива, і розумна, тому я сподіваюсь, що всі ми в наступному році знайдемо порозуміння, досягнемо злагоди й миру. Хоча Мавпа ексцентрична й артистична, їй дуже хочеться спокою, поміркованих виважених рішень, стабільності. Ми нарешті повинні за політичними гаслами і популізмом побачити мету, світло в кінці тунелю, крокувати в зрозумілому всім напрямку, бачити перспективу життя та вірити в майбутнє.
Особисто я бажаю мирного неба над головою, рідної землі під ногами, а колективу міської дитячої поліклініки професійних здобутків заради здоров’я дітей нашого міста.
І ще маленьке потаємне бажання:
Обезьяны любят цацки
И наряды яркие.
Как наступит этот год,
Жду вагон с подарками.

Сергій Когут* Сергій Когут, директор КП «Комунбуд»:
- У рік особливої прихильності хотів би від своєї покровительки одного - здоров’я своїй родині, успіхів своїм дітям - і більшого щастя для мене не треба. Враховуючи, що Мавпа - створіння досить розумне та рухливе, маю надію, що наші політики працюватимуть більш активно для прийняття розумних рішень. Від року прийдешнього чекаю миру, достатку та спокою в Україні.


Борис Негода* Борис Негода, художник:
Рік буде хороший. Впевнений, Україні як і кам’янчанам пощастить. Зрозуміло, мені також. Все гаразд буде з газом, закінчиться війна і настане найголовніше для людей - МИР. Принаймні, я цього дуже хочу. Справа в тому, що Мавпа володіє доброю вдачею і легким характером, зовсім не має справжніх ворогів. А її звички пристосовуватися до господаря або партнера, насолоджуватися увагою й піклуванням навколишніх, залишатися веселою, задоволеною і ситою, вселяють надію. Тому на питання про те, яким буде 2016 рік Мавпи, можна впевнено сказати, що він не передбачає воєн, конфліктів, бійок. І зичу всім здоров’я, безхмарного неба, статків та усіляких гараздів. А Мавпа просто мусить мене послухатися і це все принести в наш дім.

Євгенія Сохацька* Євгенія Сохацька, громадський діяч, почесний голова Всеукраїнського товариства Івана Огієнка:
- Минулий 2015 р. залишився в історії як рік повернення в Європу. Свядченням цього є надання Україні безвізового режиму, чим, переконана, передусім скористаються молоді інтелектуали, науковці. Світ для них стане більш відкритим і, сподіваюся, прихильним.
Буду рада, коли моя наймолодша внучка Софійка скористається такою можливістю і почуватиметься в Європі своєю, а не туристкою. Чому це мене так хвилює? Відповідь у моїх генах. Мої предки жили в колишній Австро-Угорській імперії, серці Європи. З колишньої Австрії у США емігрувала моя тітка Розалія. І от тепер зможемо й ми.
2014-2015 роки - це роки входження України в світову спільноту. Україну підтримує світ, і це теж перемога наша й нашого Президента.
Слава Україні! Героям Слава! Ці гасла знають у всьому світі. Вони повністю легалізовані,  і це теж перемога національно свідомих сил.
2016 рік - рік Червоної Мавпи, істоти аристократичної, прагматичної, з неперевершеною інтуїцією. За східним гороскопом я теж Мавпа. Не знаю, чи знаходять люди в мені перелічені особливості, та щодо інтуіції, то признаюся, що вона таки є. Саме інтуїція не раз рятувала мене від катострофічних наслідків, сприяла професійному і творчому зростанню. Нею користувалася, коли воювала за Івана Огієнка з бюрократично-консервативними кланами. І таки перемогла в суперечці!
Вірю, що 2016 рік буде успішним для українців загалом і кам’янчан зокрема. Газеті «КлюЧ» бажаю багато вдячних читачів і компетентних дописувачів. Успіхів вам!

Теги: Борис Бец, Дмитро Васильянов, Тетяна Очеретенко, Борис Негода, Сергій Когут, Євгенія Сохацька

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.