Перейти на мобільну версію сайту


22.06.2012

ВИБОРИ, ВИБОРИ, КАНДИДАТИ - ОСЬ ВОНИ...

5.jpgСайт «Незалежне бюро новин» започаткував спецпроект «Вибори-2012», метою якого є скласти об'єктивну картину підтримки тих чи інших політичних партій та особистостей у кожному регіоні України. Сайт містить два основних розділи - рейтинг партій та мажоритарні округи.
Організатори пропонують всім бажаючим проголосувати за «свого» кандидата. Звичайно ж, «Таблоїд», у першу чергу, зацікавився, що ж твориться у нашому окрузі під №193. Тут, як повідомляється на сайті, 156851 виборець.
Поки що за ці голоси боряться три кандидати: Володимир Мельниченко (Партія 66.jpgРегіонів), Віктор Міщишин (українська платформа «Собор») та Іван Гончар (ВО «Свобода»). Із трійки, оприлюднених на сайті кандидатів, лідирує Володимир Володимирович.
Є на сайті й «чарівна» червона кнопка «додати кандидата». Тож зареєструвати будь-якого претендента на крісло у Верховній Раді можна за кілька секунд...
Щодо партій, то пальма першості у... ПСПУ (Прогресивна соціалістична партія України), на другому місці - «Батьківщина», бронза поки що у Партії Регіонів.
Навряд чи можна 100-відсотково вірити таким дослідженням, але хоч якісь попередні прогнози можна буде робити.

Теги: світське життя, вибори-2012, Володимир Мельниченко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.