Перейти на мобільну версію сайту


06.12.2013

ВЕЗУНЧИК СЕРГІЙ МАЛЬЧЕНКО

Сьогодні, у День Збройних сил України, свій День народження святкує справжній полковний, дитинство-1.jpgкадровий офіцер, начальник факультету військової підготовки К-ПНУ, депутат міськради Сергій Мальченко.дитинство.jpg
Про дитинство Сергій Володимирович може говорити довго й завзято, адже, як сам зізнається, має що згадати.
- Дуже велика різниця між нами і нинішнім поколінням дітей, - каже він. - Раніше нас батьки ввечері не могли загнати з вулиці додому. Ми і в м’яча ганяли, і в козаків-розбійників грали, і бешкетували... А тепер дітей на вулицю й палицею не виженеш.
З дитинства найбільше запам’ятались вихідні. У ці дні ми обов’язково із батьками мали кудись поїхати: або на рибалку, або в ліс по гриби чи просто за місто відпочити, погуляти, подихати свіжим повітрям.
Раз на рік традиційною була поїздка на море. Разом із батьком ми ловили там бички та кефалі. Дитяча пристрасть до риболовлі залишилася в мене на все життя.
Школярем я грав у баскетбол, навіть отримав запрошення на навчання від Київського спортінтернату, проте батьки не пустили. Старший брат на той час якраз був в армії, та й вони не хотіли залишатися самі.
З 8 по 10 клас був диско-жокеєм, крутив музику на шкільній дискотеці, але тато сказав, що це не професія, тож про кар’єру задумався серйозно. А взагалі, мені таланить у житті: у мене був дружній клас, дружня сім’я, ми завжди гуртувалися, підтримували один одного, переймалися проблемами й бідами, пишалися успіхами й радощами.
Я щасливий чоловік - у мене є сім’я і надійні друзі.

Теги: солодкі спогади дитинства, Сергій Мальченко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.