Перейти на мобільну версію сайту


18.05.2018

ВЕРБЕЦЬКИЙ ГОЛОС – РУСЛАНА МОСТЕПАНЮК

голос-11Другий конкурсний відбір конкурсу-фестивалю «Голос громади», який цього року стартував у Гуменецькій об’єднаній територіальній громаді, пройшов минулої неділі у с.Вербка. Дев’ятеро конкурсантів, що змагалися за вихід у фінал, достойно виступили, і як результат – голос громади співпав із оцінкою журі у виборі переможця вібрікового туру.

Конкурсну програму у Вербецькому сільському клубі відкривав відомий у громаді ансамбль ложкарів, неодноразовий переможець фестивалів та володар Гран-прі, ідейний натхненник і художній керівник якого Микола Вапничний працює завідувачем клубу 35 років. Його надійний тил – дружина Валентина Михайлівна, разом з ним і вдома, і на роботі (працює завідувачем бібліотеки). Тож і конкурсний відбір «Голосу громади» готували разом.

Конкурсанти підібралися на славу, майже всіх їх Микола Михайлович плекав змалечку – прививав любов до музики, вчив грати і співати.

голос-1Привітали учасників «Голосу громади» та побажали вдалих виступів і, звичайно ж, перемоги, голова Гуменецької об’єднаної територіальної громади Інна Абдулкадирова та староста сіл Вербка, Привороття Друге Анатолій Мазур. До слова, з невеличкого Привороття-2 на участь у конкурсному відборі не зареєструвався жоден вокаліст, тож вербецький переможець у фіналі «Голосу громади» представлятиме одразу два населених пункти.

Після жеребкування визначилися з послідовністю виступів. Першою на сцену вийшла Катерина Вінніцька. Учасниця зі співочої родини, серед конкурсантів того дня виступали її бабуся Валентина Максімова та батько Володимир Максімов. Хоч Катерина співає на сцені зі школи, та свою долю пов’язала з більш практичною професією – працюює вантажником-касиром на станції Гуменці. Вокалістка виконала пісню «Батькам» і отримала високі оцінки від поважного журі.

голос-10Учасниця під №2 Тетяна Супруненко співає з шкільних років. Виступала і в Будинку культури, і в культпросвітньому училищі, і студенткою в харчовому технікумі, та й у сільському клубі на всіх святах. За освітою – будівельник, опанувала досить серйозну спеціалізацію – експлуатація будівель та споруд. Тетяна представила на розсуд глядачів пісню Ірини Федишин «Марія».

Учасник вокально-інструментального гурту «Вербівчани» Денис Старічок, хоч і обрав іншу професійну долю, проте з музикою, любов до якої прищепив вербецький маестро Микола Вапничний, не розлучається. Денис грає у гурті «Фієста». За освітою – технік-програміст, нині працює в сільськогосподарській фірмі «Аграрна компанія-2004». А у вільний час із задоволенням розважає публіку на святах, корпоративах та весіллях. Під час конкурсного відбору Денис Старічок презентував пісню Павла Зіброва «Посвящение жене».

голос-2Ще одному вокалісту, енергійному Павлу Якимчуку, студенту 4-го курсу педагогічного факультету К-ПНУ, який опановує спеціалізацію «Музичне мистецтво», для перемоги не вистачило крихітної родзинки. До сценічного образу й виконання запальної пісні Тараса Курчика «Скажи, гітаро» варто було б взяти до рук гітару. Попри все, Павло, який співає з 2 класу, мав гарну підтримку від журі конкурсу й непогану від глядачів.

43 роки на одному місці в «Промтехтрансі» пропрацювала Валентина Максімова. Жінка співає з дитинства, любов до пісні передала своїм дітям та онукам. Уже три роки, як вона солістка вербецького «Миколиного батальйону». Учасниці під час виступу акомпанував вербецький маестро Микола Вапничний.

голос-9Яскравий сценічний образ й неймовірну харизматичність продемонстрував ще один конкурсант із співочої родини Володимир Максімов. Він також колишній учасник вокально-інструментального гурту «Вербівчани», нині працює складачем потягів на станції Гуменці. На розсуд журі й глядачів конкурсант представив пісню «Циганочка, циганка».

Репер і хіпхопер Володимир Савернюк, який захоплюється цим музичним напрямком останніх п’ять років та ще й пише власні пісні, виконав українські пісню «Очі», звичайно ж реперську.

голос-12Найсильніші учасники конкурсу Руслана Мостепанюк та Віталій Соколовський отримали від журі максимальні оцінки – по 50 балів. Руслана Мостепанюк (на фото праворуч) – студентка К-ПНУ, навчається на педагогічному факультеті за спеціалізацією «Музичне мистецтво». Раніше закінчила хоровий відділ коледжу культури. 21-річна вокалістка виконала пісню «Назавжди». Віталій Соколовський – викладач мистецтв, колишній вчитель музики Вербецької школи, інстументаліст, професійно грає на баяні та піаніно. Пісня у його виконанні «Ти мене возвеличуєш» торкнула не одну струну душі слухачів. Та все ж вибір переможця конкурсного відбору залишився за глядачами, які 12 голосів підтримки віддали Віталію і аж 59 – Руслані.

Отож, другий фіналіст конкурсу-фестивалю «голос громади» – Руслана Мостепанюк із с.Вербка, яка отримала загальну оцінку 109 балів (50 балів від журі та 59 балів підтримки глядачів).

голос-3Організатори фестивалю дякують всім конкурсантам за сміливість, талант і неймовірну харизматичність, голові Гуменецької сільської ради Інні Абдулкадировій за всебічну підтримку, завідувачу Вербецького сільського Будинку культури Миколі Вапничному за високий професіоналізм та відповідальність, завідувачу Вербецької бібліотеки Валентині Вапничній, всім працівникам клубних закладів на чолі з заступником начальника освіти КСіТ Гуменецької сільської ради Русланою Онуфрієвою, злагодженій команді журі – Володимиру Кусіку, Аліні Кусік, Олександру Слободяну, Наталії Яцемірській та Тетяні Наголюк, а також спосорам конкурсу-фестивалю «Голос громади».

Наступний конкурсний відбір пройде цієї неділі, 20 травня, у Сахкаміському сільському клубі. За вихід до фіналу «Голосу громади» змагатимуться конкурсанти із селища Сахкамінь.

ГРАФІК КОНКУРСНИХ ВІДБОРІВ
27 травня – Слобідка-Гуменецька, Лисогірка.
3 червня – Великозалісся, Мале Залісся, Киселівка.
10 червня – Пудлівці, Голосків, Улянівка, Залісся Друге, Дубинка.
17 червня – Колубаївці, Абрикосівка, Корчівка, Супунківці, Тернава.

голос-4 голос-5 голос-6

голос-7 голос-8


Теги: "Голос громади", с.Вербка

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.