Перейти на мобільну версію сайту


26.07.2013

ВЕЛИКА СІМ’Я - БАГАТА РОДИНА

Скільки дітей має бути у сім’ї? При відповіді на це питання думки багатьох людей розбігаються. Хтось каже: «Коби одну дитину на ноги підняти». Дехто притримується думки, що ідеальним варіантом має бути двійко діток, мовляв, якщо буде одна, то виросте егоїстом. Треті ж бажають мати як мінімум трьох, щоб не лише дотримуватись зміни поколінь, а й продовжувати рід «одна - за жінку, друга - за чоловіка, а третя - на продовження роду». Є й такі сміливці, що на цифрі 3 не зупиняються, і тоді родина поповнюється щебетом багатьох дитячих голосів.
Зрештою, багато дітей потребують не лише багато уваги, а й відповідного догляду та матеріального желізники.JPGзабезпечення. Цього тижня «Таблоїд» цікавився, кого з кам’янецьких селебретіс можна зарахувати до статусу «багатодітні родини», і чи дуже поспішають ті, хто має гроші та відповідний статус, поповнювати сім’ю дітлахами?
Якщо очільник міста Михайло Сімашкевич має всі шанси швидше потрапити в категорію багатодітний дідусь, аніж тато, то районний очільник Михайло Желізник вправно справляється із завданням «багатодітний батько».
Михайло Дмитрович разом із дружиною Оленою Павлівною виховують трійко дітей. Старший 20-річний Михайло навчається у нашому національному виші на історичному факультеті, а от двійнята Саша та Маша ще школярі, нині вони успішно гризуть граніт науки у НВК №9.
- Мріяли мати багато дітей, - зізнається Олена Желізник, - але Бог дав за два рази трьох. І це велике щастя!
строяновський.JPGУзагалі, особливістю родини Желізників є те, що народження двійнят чи близнят не стає новиною. Як по одній, так і другій лінії, є сестри та брати-близнюки.
Трійко дітей виховують відомі орининчани Василь та Валентина Строяновські. Найстарша 27-річна Олена нині вже на половину киянка, адже не тільки проживає в столиці, а й працює там у Печерському районному суді м.Київ секретарем судових засідань. Середуща Ліля навчається на 2 курсі Національного медичного університету ім.О. Богомольця.
А от наймолодший Мішаня цьогоріч закінчив 3-ій клас Орининської школи.
У родині Строяновських діти завжди були на першому місці. Василь та Валентина не лише своїми опікувалися, але й інтернатським діткам завше допомагали.
- Ми живемо заради дітей, - зізнається Василь Станіславович. - Людина нещасна, якщо не має для кого жити.
Серед чотирьох богатирів живе дружина депутата міської ради, директора ТОВ «Український кристал», відомого в місті мецената Володимира Юр’єва. Старший Борис навчається у НВК №14, маланчук.jpgмріє стати архітектором. У цій же школі вчиться ще один Юр’єв - Антон. Він, за словами батька, хлопець музикальний, тож, імовірно, пов’яже своє життя із музикою. А от наймолодший Вова - це копія тата, як зовнішністю, так і характером. На запитання чи хоче Володимир Васильович, аби родина ще поповнювалась, він з усмішкою відповідає: «Звичайно, хочу! Щовечора й щоночі про це мрію».
Багато дітей хотів і директор ТРК «Імпульс» Борис Маланчук. Бог подарував родині трійко - старший Юра навчається на історичному факультеті Чернівецького національного університету, 16-річна Ольга перейшла в 11 клас ліцею, а наймолодша Анастасія - 5-класниця СЗОШ №5.
заклевский.jpgДвох доньок та сина виховав і начальник відділу у справах дітей РДА Віталій Заклевський. Старша донька Альона вже встигла подарувати Віталію Антоновичу двох онуків, нині вона працює в районному управлінні праці і соцзахисту населення. Ще одна донька Яна закінчила 4 курс Львівського державного університету ім.І. Франка за спеціалізацією «Японська філологія». Захоплення східними мовами, зокрема японською, у Яни виникло після неодноразових поїздок у країну Сонця з танцювальним колективом «Апельсин». Наймолодший син Віталія Заклевського - Тарас - закінчив перший курс Львівської політехніки, факультет «Геодезія».
А от головному опозиціонеру нашого краю Ростиславові Яремі Бог подарував аж п’ятеро дітей.
Як стверджує Ростислав Тарасович, нині найкращий бізнес в Україні - це вкладання в освіту власних дітей. Так, його старший син, 30-річний Сергій, свого часу здобув юридичну освіту, нині працює в одній із держустанов столиці. Донька Вікторія, котра нещодавно вийшла заміж, навчалася у Київському інституті міжнародних відносин, а сьогодні працює в Міжнародному фонді.
16-річний Богдан цьогоріч успішно склав ЗНО та подав документи на вступ у КПІ, на факультет ярема.jpg«Інформатика, обчислювальна техніка».
Наймолодші із родини Яреми - Назар і Захар - цього року поповнять ряди школяриків. Хлопчики навчатимуться у ЗОШ №8.
- Намагаюся, щоб діти знали мінімум дві мови, - каже Ростислав Ярема. - Щоб мали змогу виїхати за кордон і реалізувати свої знання в іншій країні.
Як зізнається Ростислав Тарасович, він хоч і батько вимогливий, проте з кожним роком стає м’якшим. Певне, з появою онуків, суворий політик має всі шанси зовсім «пом’якнути».
Щоб там не казали, але кожна дитина повинна мати майбутнє, незалежно від того, багаті й успішні твої батьки, чи, навпаки.

Теги: багатодітні сім’ї, Василь Строяновський, Ростислав Ярема, Борис Маланчук, Віталій Заклевський, Михайло Желізник, Володимир Юр’єв

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.