Перейти на мобільну версію сайту


18.10.2013

«ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ МІНЯЄ КОНФЕСІЮ» або Піару багато не буває...

«Усе, що не некролог = усе піар», = з цією фразою неможливо не погодитися. Саме її, напевне, взяв на озброєння цьогорічно-спечений опозиціонер, що виїхав у широкий загал на «цвинтарному» коні Василь Сенюк.
Не злукавимо, якщо скажемо що Василь Іванович = чи не яскравий приклад того, як можна чапай (2).jpg«перепробувати» чи не всі основні партії за часів незалежності України.
Певне, жодна з політсил не задовольняла принципові й неупереджені погляди Василя Сенюка, що він їх міняв немов рукавички. Зрештою, наразі екс-секретар, а нині депутат міськради твердо став на бік опозиції. Що й казати, в опозиції завжди добре = знай собі балакай і протестуй проти влади. Жодної відподільності = халява.
Хоч у «Батьківщині» відкидають можливість поповнення Василем Сенюком членських рядів партії, проте опозиційних обов’язків Василь Іванович з себе не скидає, навпаки, намагається де лишень є можливість додати їх до своєї долі.
Так, після відвоювання кладовища він став яскравим захисник «прав учащихся» ЗОШ №2, розмови про закриття якої точаться вже майже рік. На бік Василя Сенюка став і його тезка = Василь Іванович, але уже Чапай.
Невідомий Чапай розклеїв дитячі малюнки біля ЗОШ №2 із написами «Василь Іванович казав школу не чіпати» та підписом «Чапай». Щоправда, достеменно невідомо, чи мають обидвоє Василів Івановичів безпосереднє відношення один до одного і до цього дешевого піару. Чи співпаде легендарна особа Чапая із реальною Сенюка = не варто й гадати, але нагадувати про себе політикам варто, хоча би для того, аби народ пам’ятав кого та для яких цілей обирав у місцевий парламент.


Теги: Василь Сенюк

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.