Перейти на мобільну версію сайту


23.08.2013

УСІ НА ПАРАД... ВИШИВАНОК!

У 22-у річницю з Дня Незалежності України Кам’янець планує вибухнути парадом вишиванок. З’являтися у національних сорочках та платтях на урочистостях вже стало доброю традицією. Має вона продовження і цього року.
Біля пам’ятника Тараса Шевченка цьогоріч зберуться справжні патріоти, аби гідно відзначити День ліцей (1).JPGнародження держави.
А хто краще знає про традиції нашого народу, зокрема і про вишиванки, як не освітяни?
У Кам’янець-Подільському професійному художній ліцеї профісії швачки та вишивальниці користуються неабияким попитом.
- Дітей навчаємо різної вишивки, - розповідає педагог закладу Катерина Золотарьова, показуючи нам музей ліцею. - Ось перед вами дипломні та курсові роботи наших швачок. Вишивання є одним із найстародавніших видів декоративно-прикладного мистецтва. Наші вишивальниці за ескізами художника або самостійно розробляють технічний малюнок вишивки, добирають необхідні за кольором і фактурою нитки, бісер, інші оздоби. У роботі використовуються різні техніки. Наприклад, ці сорочки поєднують у собі техніки ручної і машинної вишивки.
Чимало таких виробів ліцеїстів нині гуляє по світу - і у якості виставкових експонатів, і окрас приватних колекцій.
Має вишиванку і директор професійного художнього ліцею Іван Яловий. Іван Федорович зізнається, що полюбляє одягати вишиту сорочку на урочистості. Цього року в День Незалежності він також планує разом із колективом взяти участь у параді вишиванок.

Теги: професійний художній ліцей, Іван Яловий

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.