Перейти на мобільну версію сайту


12.09.2014

УСІ НА «ICE BUCKET CHALLENGE»

Упродовж останнього часу акція «Ice Bucket Challenge» взірвала Інтернет у прямому сенсі цього слова. І якщо вона розпочиналась як благодійна ініціатива на підтримку хворих склерозом, то в Україні, в зв’язку зі складною політичною й суспільною ситуацією трансформувалася в благодійність, спрямовану на підтримку української армії.
До акції долучились знаменитості, актори Голлівуду, відомі посадовці, чиновники різних рангів.флешмоб (1).JPG
За правилами учасник обливається відром крижаної води, передає естафету ще трьом учасникам та перераховує кошти на благодійність. Ті, хто отримають, протягом 24 годин повинні прийняти естафету, якщо ж відмовляються брати участь у акції, повинні пожертвувати на благодійність суму в 10 разів більшу за звичайну з ообливанням крижаною водою.
Не оминула благодійна ініціатива і Кам’янець. Міський голова Михайло Сімашкевич облився крижаною водою і флешмоб (3).JPGпереказав кошти на лікування 26-річного капітана хмельницького 8 окремого полку спеціального призначення Олександра Петраківського. Михайло Євстафійович передав естафету народному депутату України Володимиру Мельниченку, директору підприємства «Світязь» Олександру Борейку та директору ТОВ «Український кристал» Володимиру Юр’єву.
Усі троє прийняли виклик і передали його далі. Наразі відомо, що участь у акції взяли заступники міського голови Василь Сукач та Сергій Бабій, департамент гуманітарної політики на чолі з Альоною Куземою в повному складі, головний лікар міскої лікарні Дмитро Васильянов, директор податкового коледжу Вадим Савчук, приватний нотаріус Світлана Мартинюк та багато інших. У області до «Ice Bucket Challenge» долучились начальник УМВСУ Олександр Розізнаний, заступники губернатора Леся Стебло та Олександр Симчишин, голова облради Іван Гончар та його заступник Ігор Хитрук. Начальник департаменту соцзахисту населення облдержадміністрації Світлана Лукомська передала естафету директорам будинків пристарілих - Китайгородського, Довжоцького, Чечельницького - Наталії Базюк, Галині Желізник флешмоб (2).JPGта Володимиру Созанському відповідно. Ті, в свою чергу, колегам із інших регіонів.
Дійшла естафета і до нашої редакції «КлюЧ». Її нам передав головний редактор інтернет-видання «7 днів» Андрій Павловський. Ми прийняли виклик та передали його наступним трьом учасникам - голові Кам’янець-Подільської РДА Володимиру Барановському, голові Кам’янець-Подільської райради Миколі Жогану та голові Дунаєвецької РДА Віктору Драпатому. Усі обіцялися впродовж 24 годин передати естафету наступним людям та підтримати ланцюжок благодійності.
Можливо, хтось скаже, що підтримувати можна й у інший спосіб, а якщо акція пройшла майже всі континенти, її підтримали люди з усіх куточків планети, то перший крок був зроблений недаремно.

Теги: Ice Bucket Challenge, Тетяна Шуханова, Наталія Яцемірська, Михайло Сімашкевич

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.