Перейти на мобільну версію сайту


18.10.2013

УДО ШПІТЦБАРТ: «ПО-ІНШОМУ ЖИТИ НЕ ВМІЮ»

З дитинства німець Удо мріяв про СРСР. У 5-му класі, коли в школі почались уроки російської мови, він навіть закохався у вчительку, яка так захопливо розповідала про далекий і незвичний Радянський Союз. У цій країні хлопчикові подобалося все: менталітет, звичаї, а найбільше = люди.
Ставши поліцейським Удо Шпітцбарт у вільний від роботи час разом із співвітчизниками займався благодійністю. Спочатку допомагали полякам, а в травні 1994 року він вперше потрапив до удо (1).jpgКам’янця-Подільського.
Для Удо ця поїздка стала справді доленосною = у ній він навічно залишив не лише своє серце, а й часточку душі. Кохання з першого погляду з кам’янецькою вчителькою переросло у тривалий шлюб, а душа прикипіла до кам’янчан і їхнього славного міста.
Удо Шпітцбарта знають у Кам’янці як щирого, добропорядного благодійника. З 1998 року організація «Aist-Ukrainehilfe-Wiesbaden E. W.», яку він очолює, надала чимало допомоги жителям нашого обласного центру, й зокрема Кам’янця.
Ми зустрілися у затишній кав’ярні міста, і вже більше години балакаємо про все на світі. Удо виявляється дуже товариський, приємний співрозмовник.
= Чому саме благодійність? = запитую в нього.
= Я по-іншому жити не вмію, = зізнається Удо. = Увесь вільний час витрачаю на пошук коштів. І друзі, і мама мені кажуть: «Удо, ти все робиш для когось, і нічого = для себе». Такий вже я, і цього не зміниш». (посміхається).
Довгий час німецькі благодійники допомагали одягом, різними приладами для потреб медицини. Після знайомства головного лікаря міської лікарні Дмитра Васильянова із Удо Шпітцбартом трохи легше стало і міській медицині.
= За кошти, які були зібрані організацією Удо ми поміняли вікна в пологових залах акушерського відділення, придбали в лабораторію коагулометр, сучасний УЗД-пристрій для обстеження головного мозку, = каже Дмитро Васильянов.
удо (2).jpgЦьогоріч на честь 15-річчя з Дня створення організації, німецькі благодійники перерахували для потреб медицини 5 тисяч євро, які пішли на придбання операційного столу та безтіньової лампи, невеликої кількості медичних інструментів. Від міського голови Удо Шпітцбарт отримав відзнаку «За заслуги перед міською громадою». Ця нагорода дійсно отримала свого адресата, адже допомога, яку надають нам німці, дійсно необхідна.
Він працює за звичайне «Дякую!», для нього немає кращого, аніж побачити щирі, привітні очі людей, такими працівниками мають пишатися керівники, зокрема начальник поліції, де працює Удо.
Бо віддавати себе людям і отримувати бодай «Дякую!» = це вже недаремно прожите життя.

Теги: Удо Шпітцбарт, благодійність

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.