Перейти на мобільну версію сайту


22.11.2013

У ВІДРЯДЖЕННЯХ ДОБРЕ, А ДОМА - КРАЩЕ

Нідерланди, Німеччина, Португалія, Румунія, Бельгія, Словаччина, Туреччина - ось далеко не весь список країн, які за останніх кілька років відвідав міський голова Михайло Сімашкевич. Подорожував Михайло Євстафійович аж ніяк не з метою відпочинку, хоч бажання через постійну зайнятість виникало в нього не раз. Усі ці країни і не тільки в певний період часу ставали пунктами призначення у його листах відрядження.
Так-так, нині поговоримо про відрядження міського голови, а першим воно було в Нідерланди.
- Саме ця країна вразила найсильніше за весь час моїх робочих поїздок, - ділиться враженнями 2013-11-14 12-06-33.JPGМихайло Сімашкевич. - Настільки чисто красиво, комфортно! Найбільше запам’ятався будиночок, який слугує нідерландцям своєрідною лабораторією. Цей дім повністю себе забезпечує, використовуючи енергію звідки лишень можна її дістати.
Подібний будинок планували збудувати й у Кам’янці-Подільському. Щоправда, мали наміри, аби в ньому жили студенти та проводили дослідження щодо енергозберігаючих технологій. Ніби й іноземна сторона кошти знайшла для фінансування проекту, та вдарила криза, й усі плани в цьому напрямку накрились мідним тазом.
Загалом, усі відрядження міського голови у певній мірі пов’язані із проектами з енергозбереження. 2013-11-15 13-53-38.JPGТак, наприклад, у Португалію Михайло Сімашкевич потрапив на запрошення Асоціації енергоефективних міст. Наприкінці червня цього року він відвідав Брюссель, де проходило чергове засідання Конференції мерів міст країн-учасниць так званого «Пакту мерів міст Заходу і Сходу», у рамках європейського тижня «Сталої енергетики». Від України на конференцію було запрошено 36 міст, у тому числі й Кам’янець. Під час одного із останніх робочих візитів у Туреччину наш мер брав участь у Форумі «Угода Мерів - вектор змін для регіону Європейського сусідства та Центральної Азії».
Також він зустрівся із представниками Асоціації туроператорів та Міністерства культури і туризму. Перемовини дали надію на подальшу плідну співпарцю в туристичному напрямку.
Загалом, усі робочі поїздки міського голови так чи інакше пов’язані із залученням інвестицій.
- Ми постійно працюємо в цьому напрямку, - каже Михайло Євстафійович. - Хочеться, щоб місто розвивалося, стало привабливим для інвесторів, щоб у ньому вирувало життя. Наприклад, завдяки IMG_1004.jpgостанній поїздці Кам’янець отримав можливість безкоштовно брати участь у найбільшій туристичній виставці, що проходить у турецькому місті Ізмір. Зазначу, що Кам’янець-Подільський буде єдиним містом, яке представлятиме Україну. Сподіваюсь, це допоможе нам збільшити кількість туристів.
За час відряджень Михайла Сімашкевича когорту міст-побратимів поповнили Лівані, Слов’янськ, Глогув, Роман, Вільнюс та Вінниця.
Цікаво, що пролетівши, проїхавши, переночувавши у стілької містах, у жодному з них Михайло Євстафійович не хотів би залишитися на все життя.
- У кожній країні знаходив щось гірше, аніж у нас, - тішить себе міський голова. - От у Бельгії, рахуйте, що це центр Європи, на вулицях міста можна побачити купи сміття.
Очільник міста дістає телефон, щоб продемонструвати підтвердження своїх слів. І справді, фото із наваленою кучугурою сміття посеред вулиці просто таки вражає. Мимоволі запитуєш себе: «Як у Європі можна бути настільки неєвропейцями?».
Практично в усі відрядження разом із мером їздить хтось із депутатського корпусу або радників. Якщо поїздку не фінансує сторона, що приймає, доводиться витрачати кошти з власного гаманця.
У якій би країні не побував, Михайло Євстафійович завжди щось залишає на згадку про наше місто - сувенірну дрібничку, картину чи фото із зображенням Кам’янця. Натомість додому привозить... традиційні магнітики на холодильник.

Теги: Михайло Сімашкевич

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.