Перейти на мобільну версію сайту


17.08.2012

У САДИБІ ЦУГЛЕВИЧІВ ЗАВЖДИ РАДІ ГОСТЯМ

Маленьке, миленьке цуценя вибігло нам назустріч, коли ми тільки переступили межі обійстя. Воно обнюхало нас, покрутило своїм хвостиком і побігло до господарів.
IMG_7058.JPG- Бачите, він вас прийняв, - привіталася з нами господиня садиби, завідувачка жіночої консультації міської лікарніродина Цуглевичів Дзвенислава Цуглевич. - Це Барбос №2 - наш єдиний охоронець і захисник.
- ?..
- Справа у тому, що нещодавно у нас вкрали першого Барбоса. Онучка Яся його дуже любила. Ми спочатку хотіли купити дитині якогось іншого собаку, але Яся просила лише Барбоса. Довелося чекати, поки мати вкраденого цуценяти знову ощениться. Трапилося диво - вона народила майже копію нашого Барбоса. Коли ми принесли щенятко додому, онучка кинулося до нього, обійняла і пролепетала: «Мій Барбосик повернувся!».
будинок ЦуглевичівМешкає родина Цуглевичів у селі Велика Слобідка. Господар Яків Миколайович - людина надзвичайно зайнята. У головного лікаря Центральної районної лікарні та депутата райради справ завжди вистачає. Телефонний дзвінок перебив нашу милу бесіду, яка тільки-но IMG_6979.JPGрозпочалася.
- Даруйте, але мені потрібно терміново їхати у лікарню, - повідомив він. - Залишаю вас на своїх чарівних жінок.
Яків Миколайович мав на увазі свою дружину, дочку Оксану та 2-річну онучку Ярославу.
- Дзвениславо Любомирівно, хто працював над дизайном вашого будинку та прилеглої до нього території?
IMG_7044.JPG- Я сама. Мені дуже подобається творча робота, особливо, коли бачиш, як твої ескізи IMG_7045.JPGвтілюються у життя.
- Ваша садиба буквально потопає у трояндах...
- Дуже люблю ці вишукані квіти з неземним ароматом. Тут у мене посаджено понад 250 кущів троянд різних видів.
Помешкання Цуглевичів знаходиться майже на самому березі Дністра - краєвид тут надзвичайний. Родина полюбляє відпочивати біля річки. Берег прибраний, доглянутий, вода біля нього настільки чиста, що у ній навіть видно маленьких рибок. Господарі придбали дерев’яні лежаки, неподалік встановили біотуалет, є душова кабінка. Тому у спекотні дні дуже багато Яків Цуглевичкам’янчан приїжджають відпочивати саме сюди. Хазяї завжди раді гостям: для них придбали паром. Проте самі не часто катаються на ньому. Хіба що дідусь іноді потішить улюблену онучку прогулянкою по Дністру.
Давати лад чималому помешканню та піклуватися про комфорт гостей Цуглевичам, які Оксана Цуглевичмайже постійно на роботі, було б нелегко. Тому справжніми господарями батьки називають свою 28-річну доньку Оксану, яка на даний час перебуває у дикретній відпустці, та зятя Андрія. На вихідні родина Цуглевичів поповнюється ще двома рідними людьми - 25-річним сином Миколою та невісткою Лесею, які мешкають у Хмельницькому.
IMG_6949.JPG- Звичайно, коли Коля з Лесею приїджають, то нам набагато легше - все-таки ще четверо робочих рук додається, - жартує Дзвенислава Цуглевич.                   
- Оксано, чим частуєш батьків, коли вони увечері повертаються з роботи додому?
- Улюблені страви тата - мамалига і вареники з картоплею та сиром. Мама їсть те, що є, але взагалі їй подобаються різноманітні сири.
- А Оксана любить вишукані салати, - додає мама.
- Для вас, напевно, не постає питання, де відпочивати, адже мешкаєте на березі чудової річки...
- Воно то так, але ж людина до всього звикає, - каже Дзвенислава Любомирівна. - Відпустки все ж намагаємося провести в IMG_7018.JPGіншому місці. Я дуже люблю море. Улюбленими місцями відпочинку є Їзраїль та Єгипет.
Поки спілкувалися з родиною, помітили, що маленька Яся довго вовтузиться біля якогось корита.
- Що вона там робить?
IMG_7060.JPG- Грається з черепахою.
- Тортилою?..
- Ні, - сміється Оксана. - Наша черепаха називається Аха-аха. Так її назвала Яся.
- Онучка - наша найбільша радість, - зізнається бабуся. - Якими б з Яшею змореними не повернулися увечері додому, вона надбіжить, вискоче на руки і щось лепече, лепече безупину - втому, мов рукою знімає.
Разом з господарями до воріт нас знову проводжав Барбос. Тільки ми присіли, щоб погладити цуценя на прощання, як його до себе покликала найменша господарочка Яся. Цуценя замахало хвостиком і кинулося до своєї улюбленої газдині.

Теги: світське життя, Яків Цуглевич, Дзвеніслава Цуглевич
Фотогалерея:

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.