Перейти на мобільну версію сайту


28.03.2014

У П’ЯТІЙ ТАНЦЮВАЛИ ВСІ

21 березня СЗОШ №5 перетворилася в епіцентр талантів, натхнення, творчості і фантазії. Тут відбувся щорічний конкурс «Танцюють усі» (7 сезон!). Він пройшов у два етапи: у першому танцюристи змагалися в двох категорія - «Дебютанти» (5 класи) та «Юніори» (6-7 класи); в другому - в категорії «Профі» (8-11 класи). За умовами конкурсу кожен клас представляв не менше трьох пар або шести учасників. Для категорії «Профі» обов’язковим був вальс.
Що тільки не танцювали: рок-н-рол, джаз-фанк, свінг, диско, латино-американські танці! Невичерпною була фантазія й у назвах композицій, наприклад, 5-А - «Драйвові дівчата», 5-Б - «Запальний рок-н-рол», 5-В - «Кухарі», 6-А - «Звичайно, Вася», 6-Б - «Супер-зірки», 7-А - «Шкільні будні», 7-Б - «Мікс», 8-А - «Весна у Франції», 8-Б - «Маскарад», 9-А - «Мрійлива танцюють всі (1).JPGмить», 9-Б - «Почуття зігрівають», 10 - «Іспанські мотиви», 11 - «Спогади про кохання». Суддійська колегія у складі директора школи Юрія Бабчинського, заступник директора Ольги Сивак, заступника директора РЦКМ «Розмай», професійного режисер-постановника Олексія Шеремети була досить вимогливою та справедливою.
У результаті переможців конкурсу було нагороджено дипломами у номінаціях: «Хореографія», «Сюжетність», «Постановка», «Креатив», «Яскравість та емоційність». Перемоу здобули колективи 5-А та 9-Б класів. Кубки «Глядацьких симпатій» отримали колективи 7-Б та 9-А класів. Також журі відзначило окремих конкурсантів за емоційність виступу, зокрема, Віолетту Мазур (5-А), Дениса Кухаря (5-Б), Анну Коблю (6-Б), Василя Печенюка (7-А) та Максима Коваля (7-Б).
Щорічними незмінними хореографами конкурсу стали Лариса Піддубняк, Анастасія Федоряк, Світлана Смутко, Андрій Повозніков, Катерина Мельник. Варто зазначити, що з 15 хореографів 10 - хореографи-початківці, учні школи - Юлія Семеніхіна (8-Б), Вероніка Скавренюк, Вікторія Слободян, Діана Абросімова, Анна Цугель (9-Б), Катя Юр’єва, Руслана Дитко, Діана Прощук (9-А), Вікторія Луценко та Тетяна Бурдейна (11). Дебютним був конкурс і для його ведучих - Валерії Земляк та Назара Кузика (3-А). Подібні заходи не можливі без підтримки батьків, тож щира вдячність усім, хто долучився до розвитку дитячих талантів!

Теги: СЗОШ №5

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.