Перейти на мобільну версію сайту


22.06.2012

У ПОЖЕЖНИКА - ПОЖЕЖНІ АВТІВКИ

колекція пожежних автівокНовоспечений начальник 2-го Державного пожежно-рятувального загону територіального управління МНС України в Хмельницькій області Віктор Муринець виявився колекціонером. Правда, хобі його передбачуване, зокрема, у плані наповнюваності. Віктор Борисович, як справжній пожежник, колекціонує пожежні Віктор Муринецьавтомобілі.
Нині колекція трохи «схудла», адже є для її володаря не такою вже й великою пристрастю. Начальник не «труситься» над кожним екзампляром, а залюбки міняється автомобілями й, навіть, роздає.
- Я пройшов усі етапи служби, - зізнається Віктор Муринець, - від рядового дослужився до начальника. - Бажання колекціонувати пожежні автомобілі виникло спонтанно. Спочатку машини дарували знайомі, друзі, потім й сам почав купувати.
Але, як показала практика й час, колекційні експонати швидко йшли по руках. Зрештою, залишалися на місцях колишньої роботи. Віктор Борисович довгий час працював спочатку в Новій Ушиці, потім у Дунаївцях. Часом колеги просили обмінятися на «Волгу» чи ЗІЛ, яких у їх колекціях не вистачало.
- Є такі хлопці, що збирають якусь одну модель автомобіля. Наприклад, в обласному управління начальник відідлу техніки має близько 60 «Волг» різної модифікації, - додає Віктор Муринець.
Щоправда, колекціонер зізнається, що таке захоплення тільки для робочих шаф та поличок, вдома автомобілям не надто привітні.

Теги: Віктор Муринець, МНС, рятівники, світське життя

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.