Перейти на мобільну версію сайту


27.07.2012

У МІСТІ – ЙОРК-ТУСІВКА

Нова секта у хорошому розумінні цього слова з’явилася у нашому місті. Поціновувачі елітної породи собак – йорк-тусівкайорк-тусівкайоркширських тер’єрів – зібралися всі разом для спілкування і гарного проведення часу.
Зініціювали таку гламурну зустріч Валерія Ткаченко та Яна Подоляк. Про Валерію, до речі, ми уже писали: під час фестивалю «Весільна фортеця» ця дівчина стала найоригінальнішою нареченою. Вона з’явилася на байку разом з однією із своїх тер’єрчиків, яку теж одягла у весільну сукенку.
У Валерії дві собачки цієї породи – 3-місячна Буся та Нана, якій вже виповнився один рік.
На вже другу в цьому році «Йорк-тусівку» прийшло з десяток власників цієї елітної породи. Вони не лише мали можливість між собою познайомитись, а й поділитись йорк-тусівкадосвідом, поговорити про наболіле.
Для довідки: йоркширський тер’єр чи йорк – декоративна порода собак, виведена в Англії, графстві Йоркшир наприкінці XIX ст. Йорк – один із найпопулярніших кімнатно-декоративних порід собак.
йорк-тусівкаЯк свідчить історія, місцеві шахтарі, які розводили собак, задумали створити мініатюрного тер'єра-щуролова. Йорків спочатку використовували як щуроловів, а потім - як охоронців дамських сумочок, оскільки деякі дами носили в сумці коштовності. Йорків запихали в сумки, а коли злодій пхав руку, то вони її кусали.
Йорки весь час у русі, це практично невтомні собачки. Та й коштують такі елітні тер’єри чимало. Грошова вартість обраного вами чотирилапого друга залежить від того, чи є він нащадком призерів собачих виставок, а ще від того, наскільки чиста й рідкісна його порода. Стартова ціна починається приблизно з двох тисяч гривень.
Отож, якщо бажаєте приєднатися до модної «Йорк-тусівки», витягуйте з гаманця гроші – і вперед!

Теги: йорк-тусівка, світське життя

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.