Перейти на мобільну версію сайту


15.02.2013

У КОСТЕЛІ - НОВИЙ ЄПИСКОП-ПОМІЧНИК

9 лютого у Катедральному костелі святих апостолів Петра і Павла було велелюдно: двадцять єпископів, понад сто священиків та сотні віруючих зібрались у суботу на Радослав Змітровичурочисту месу, аби на власні очі побачити єпископські освячення отця Радослава Змітровича зі Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії, єпископа-помічника Кам’янець-Подільської дієцезії римо-католицької церкви в Україні.
Євхаристійне богослуження очолив Ординарій Кам’янець-Подільської дієцезії єпископ Леон Дубравський. Він і був головним святителем, співсвятителями виступили архиєпископ-митрополит Львівський Мечислав Мокшицький і єпископ-помічник Кам’янець-Подільський Ян 2.jpgНємєц.
На освячення прибули римо-католицькі та греко-католицькі єпископи з України, Білорусі та Польщі, представники Хмельницької і Вінницької обласної влади та міської влади Кам’янця-Подільського.
Після урочистої обітниці єпископа-кандидата і літанії до всіх святих, під час якої о.Радослав лежав долілиць, а усі присутні молились навколішки, відбулися рукоположення й молитва висвячення, яку разом з головним служителем свячень - єпископом Леоном, 3.jpgнад о.Радославом прочитали усі присутні єпископи. На завершення таїнства рукоположення, нововисвячений єпископ отримав єпископські інсигнії: перстень на знак участі у любові й опіці, мітру, що символізує святість, і пасторал – символ пасторської влади.
Гаслом новоосвяченого єпископа Радослав Змітрович є слова з Євангелія від св.Йоана: «Спізнаєте правду і правда визволить вас». Як зізнався єпископ, ці слова дають йому відвагу й мужність.
- Думаю, що у світі, в якому живемо, правда – одна з найважливіших речей, - додав Радослав Змітрович.

Теги: Радослав Змітрович, кафедральний костел, Леон Дубравський

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.