Перейти на мобільну версію сайту


22.11.2013

У КАМ’ЯНЦІ, ЯК У САНТА-БАРБАРІ

Сьогодні ми помандруємо у дитинство головного лікаря міської дитячої полікнініки Тетяни Очеретенко. Знайомі Тетяни Юхимівни в один голос кажуть, що дівчинкою вона була дуже слухняною, активною, гарно навчалася. Попри це, кумедних історій із нею траплялося 2.jpg1.jpgчимало.
Одного дня вчителька принесла в клас ляльку-пупса і запитала своїх першачків: «Дітки, кого вам ця лялька нагадує?». Довго не думаючи, маленька Тетянка підняла руку і дзвінко на весь клас промовила: «Микиту Сергійовича Хрущова!». Наступного дня з батьками Очеретенко було проведено профілактичну бесіду...
- Дитинство - це завжди ностальгія, - зізнається Тетяна Юхимівна. - Особисто я згадую його щодня, адже і сьогодні ходжу тими ж вулицями, біля тих же будинків, що й у дитинстві. Будинок на вулиці Шевченка, де жили мої батьки, мій двір, дитячий садочок №7 «Колобок», де нас вчили малювати, співати, танцювати... Сьогодні я приводжу туди свою Анастасійку... Середня школа №13, санітарний пост, який став моїм першим медичним інститутом, музична школа, спортивна школа, Будинок культури - це мої храми науки, доброти, людяності, любові. Я завжди пам’ятаю людей, які мене навчали, і дякую долі, що вони були і залишаються в моєму житті.
Спогади з дитинства - це калейдоскоп цікавих, смішних, веселих, яскравих миттєвостей. Найцікавішими були колективні екскурсії та поїздки з батьками по рідному краю, містах Радянського Союзу. Із смішних спогадів можна знімати журнал «Єралаш». Солодкими спогадами дитинства залишилися тістечка, які ми купували в буфетах кінотеатрів ім.Войкова, «Дружба», «Юність».
І наостанок, коли одну жіночку запитали, де би вона хотіла жити в Америці, та відповідал: «У Санта-Барбарі, бо я там всіх знаю!». Так і я, хотіла би жити в Кам’янці-Подільському, бо я тут усіх знаю, з дитинства!

Теги: солодкі спогади дитинства, Тетяна Очеретенко

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.