Перейти на мобільну версію сайту


13.04.2012

У КАМ’ЯНЦІ – «РЕВІЗОР»

Кілька тижнів тому, коли програма «Ревізор», що на Новому каналі, завітала в наш обласний центр, на інтернет-форумах з’явилось жваве обговорення з цього приводу. Ще б пак, «Ревізор» з її незмінною ведучою Ольгою Фреймут за час свого існування встиг добряче полоскотати нерви власникам готелів та закладів громадського харчування.4.jpg
Жахливе обслуговування, погана кухня, несмак у інтер’єрі – ось головні складові, які вишукували прискіпливі ревізорівці.
Хтось ставав на бік організаторів проекту, кажучи, що давно пора перевірити якість вищезазначених послуг та привчати людей до загальноєвропейських туристичних норм. Були й такі, що заявляли, мовляв, передача проплачена, а знімальна група шукає бруд навіть там, де його немає.
Та практично всі були одностайними у побажаннях аби «Ревізор» завітав і у наше місто та перевірив деякі заклади громадського харчування та готелі.
Дочекалися! «Ревізор» завітав до Кам’янця-Подільського. Вранці, у соціальній мережі «Фейсбук» з’явилося повідомлення про першу перевірку ревізорської команди.
531178_274395709314107_134406526646360_642158_1046217030_n.jpgЗаклад на фотографії за усіма ознаками нагадував один із закладів громадського харчування нашого міста. Але збивало з пантелику те, що ще вчора Оля Фреймут із командою інспектували Чернівці.
Виявилось, таки в Кам’янці. Під «ревізорську» перевірку потрапили заклад швидкого обслуговування «Чікен-Хат», кафе «Мрія козака», «Кава у поліцмейстера», стей-хаус «Лондон» та ресторан «Хотей», що у готелі «7 днів». Ще перевіряли готельні комплекси «Тарас Бульба», «Ксенія», «Гетьман».
Ночувала зірка Нового каналу в готелі «7 днів».
Відзнаку «Ревізора» отримав стейк-хаус «Лондон». Колись цей заклад харчування отримав і відзнаку ранкової програми «Підйом», яку також вела Ольга Фреймут.

Теги: ревізор, світське життя

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.