Перейти на мобільну версію сайту


26.07.2019

У «КАБЕЛЬНИКУ» ОТРИМУЮТЬ НАСОЛОДУ

кабельникУже 10 років поспіль діти пільгової категорії населення з малозабезпесених родин, обдаровані, з інвалідністю та учасників АТО і ООС зі Слобідки-Кульчиєвецької оздоровлюються на морі в дитячому таборі «Кабельник».

– Дякуємо за гідну організацію дозвілля, харчування, комфортне перевезення дітей до місця відпочинку. Завдяки вмілій організації роботи наші діти потоваришували з дітьми Харкова, Одеси та Дніпра. Вони й зараз спілкуються з новими друзями через соцмережі і знову хочуть відпочивати саме в «Кабельнику», – розповідає начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Слобідко-Кульчиєвецької сільської ради Олена Сендзюк.

Також досить яскравих враження отримали діти позбавлені батьківського піклування, з малозабезпечених сімей та обдаровані зі Слобідки-Кульчиївецької та Кам’янської сільських рад. Вони теж відпочивали на узбережжі Чорного моря в дитячому таборі «Кабельник» Татарбунарського району. Діти цих категорій постійно відпочивають саме в «Кабельнику».

– У нас гарна і плідна співпраця з адміністрацією та власниками табору. Вони завжди готові допомогти у різних ситуаціях, швидко виходять на зв’язок при потребі, що досить важливо у наш час, – говорить Олена Сергіївна. – А ще тут добре харчують дітей, на відміну від інших таборів. Слава Богу, не було жодного прикрого випадку зі здоров’ям дітлахів, бо в «Кабельнику» працює справжня команда професіоналів.

– Цього року ми відправили на оздоровлення десятро дітей. Нам сподобалася чітка організація, дітей привітно зустрів персонал. Вони перебували під постійною пильною увагою працівників. Тут прекрасний розпорядок дня та прекрасне п’ятиразове харчування. Не в кожній родині можуть так збалансовано харчуватися. З ранку обов’язкова зарядка, а після сніданку водні процедури в морі. Увечорі розважальна програма у вигляді ігор, дискотек, конкурсів. Важливо те, що дітей у табір та назад додому супроводжували медики, – зазначила фахівець із соціальної роботи Кам’янської сільської рада Наталія Василівна Вишнівська. – Раджу усім, хто займається оздоровлення дітей на морському узбережжі, співпрацювати саме з «Кабельником».

Валерія СУШИЦЬКА.


Теги: на відпочинок у "Кабельник"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.