Перейти на мобільну версію сайту


11.05.2012

У БІЛІЙ ХАТІ - ОРАНЖЕРЕЯ

Приймальня заступників міського голови Сергія Бабія і Василя Сукача нагадує якусь оранжерею чи міні 5.JPGботанічний сад. Господинею цього саду є беззмінний секретар Оксана Розум’як.
Оксана – секретарка на два фронти – комунальний і гуманітарний. З обов’язками справляється відмінно, але мова не про це. Розум’як так і потопає у зелені, але не грошовій, а рослинній. Під «юрисдикцію» секретаря потрапили драцена, кротон, кілька видів фікусів, грошове дерево, різдвянник, вічно вмираючий каланхое та6.JPG цілорічно квітуча кала.
Драцену за віддану службу секретарці залишив на пам’ять екс-заступник міського голови Віктор Дибаш. Рослинка була маленькою, але віджила на казенних харчах і тепер займає добрий шматок приміщення. Кротон уже помирав, і Сергій Бабій прийняв вольове рішення навіки розпрощатися із рослиною. Але жаліслива Оксана врятувала ні в чому не винний вазон, відходила його. Кротон став таким красенем і, до речі, улюбленцем Оксани.
Взагалі, секретар заступників жаліслива до природи і тварин. Вдома у неї дві собаки - ротвейлер Марго і водолаз Барбос. Є три кішки - Мандрила, Шпондік і… третього називати не будемо, щоб бува хтось з чоловіків не образився…

Теги: світське життя

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.