Перейти на мобільну версію сайту


09.08.2013

ТЯГНУЛИ З БОЛОТА... «ЗАПОРОЖЦЯ»

Під час одного із катань на своєму всюдихіді довелося Дмитру Вєдєрнікову «попрацювати» тягачем. Ця кумедна історія трапилася неподалік села Черче Чемерове1 - копия.jpegцького району.
Разом із другом Вєдєрніков молодший мчався з вітерцем по сільському бездоріжжю. Навкруги - природа неймовірна, пташки щебечуть, сонечко припікає - одним словом краса!
Хлопці вирішили зупинитися, щоб зазнімкуватися на фоні чудових краєвидів. Аж тут бачать, игулькнуло з-за горизонту чудо вітчизняного автопрому - «Запорожець». Машина впевнено стрибала по горбиках, як раптом почала грузнути.
Як не намагався бідолаха-водій витягнути свого залізного коня, нічого не вдавалося, адже потрапив автівкою прямісінько у мочарі. Певне, чолов’яга вирішив зрізати шлях по бездоріжжю від одного села до іншого, та на заваді йому стало болото. Добре, що у хлопців був всюдихід - ним легко вдалося визволити «Запорожця».
Щасливий власник і його замурзаний залізний кінь весело помчали додому. Певне, перше, що вони будуть робити - відмиватимуться від дорожнього екстріму.

Теги: Дмитро Ведерніков

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.